Karabük Haber Gazetesi

KAMU PERSONELİ 11 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA…

15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında Karabük’te ve yurt genelinde operasyonlar sürüyor. Son olarak Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonla 11 kişi daha gözaltına alındı. FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ile daha önce münasebeti veya aidiyeti bulunması ve yardım-yataklık yaptığı şüphesi ile görevlerinden uzaklaştırılan 7 Müftülük personeli ile 4 İl Özel İdare personeli olmak üzere toplam […]

KAMU PERSONELİ 11 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA…
16 Ekim 2016 - 0:50 'de eklendi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında Karabük’te ve yurt genelinde operasyonlar sürüyor. Son olarak Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonla 11 kişi daha gözaltına alındı.

FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ile daha önce münasebeti veya aidiyeti bulunması ve yardım-yataklık yaptığı şüphesi ile görevlerinden uzaklaştırılan 7 Müftülük personeli ile 4 İl Özel İdare personeli olmak üzere toplam 11 şüpheli gözaltına alındı.

Müftülük personelleri N.B., N.K., N.Y., Y.İ., M.Ş., N.Ö., A.C. ve İl Özel İdare personelleri E.K., E.Ş., A.C., Z.S.’nin sorguları devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER