Karabük Haber Gazetesi

KAR; “GENEL BAŞKANIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ KARABÜK’E GELECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, il başkanları ve belediye başkanlarının katılımı ile Antalya Side bölgesinde Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımları ile gerçekleşti. 81 İl Başkanı ve 235 Belediye Başkanı ile bir araya gelen Genel Başkan Devlet Bahçeli, kamp açılışında yapmış olduğu konuşmada Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparken, Milliyetçi Hareket Partesinin 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde alınan […]

KAR; “GENEL BAŞKANIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ KARABÜK’E GELECEK”
21 Nisan 2019 - 21:02 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, il başkanları ve belediye başkanlarının katılımı ile Antalya Side bölgesinde Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımları ile gerçekleşti.

81 İl Başkanı ve 235 Belediye Başkanı ile bir araya gelen Genel Başkan Devlet Bahçeli, kamp açılışında yapmış olduğu konuşmada Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparken, Milliyetçi Hareket Partesinin 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde alınan sonuçlar değerlendirildi.

Antalya Side Bölgesinde yapılan kampı değerlendiren MHP Karabük İl Başkanı Dr.Adem Kar; “MHP bir önceki genel seçime göre aldığı oyu %70, kazandığı belediye başkanlığını % 90 artırmıştır.” dedi.

DEVLET BAHÇELİ KARABÜK’E GELİYOR

Başkan Kar yazılı olarak yaptığı açıklamada; ““ 19/20/21 nisan, Antalya’da yapılan il ve Bld başkanları toplantısına katıldık. Oldukça verimli geçen toplantıda 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçları değerlendirildi. Partimizin yerel seçimlerde % 18.81 oy aldığı ve 235 belediye Başkanlığı kazandığı teyid edildi. MHP bir önceki genel seçime göre aldığı oyu %70, kazandığı belediye başkanlığını % 90 artırmıştır. Aynı zamanda Cumhur İttifakı ile seçime girilen bölgelerde de ittifak adaylarımız ciddi başarılar yakalamıştır.
Sayın genel başkanımızın Karabük’te alınan seçim sonuçlarından dolayı tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkürleri ve selamları vardır. Yakın bir zamanda ilimizi ziyarete geleceklerini ifade ettiler.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber