Karabük Haber Gazetesi

KAR; “ İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR”

Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde adaylarını çekip, AK Parti ile ittifak yapacakları şeklindeki söylentilere Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Dr.Adem Kar açıklık getirdi. Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar “ Sizinde bahsettiğiniz gibi merkez başta olmak üzere bazı […]

KAR; “ İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR”
09 Şubat 2019 - 17:07 'de eklendi.

Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde adaylarını çekip, AK Parti ile ittifak yapacakları şeklindeki söylentilere Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Dr.Adem Kar açıklık getirdi.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar “ Sizinde bahsettiğiniz gibi merkez başta olmak üzere bazı ilçelerde partimizin adayını çekip, ittifak yapılacak şeklinde haberleri bizlerde duyuyoruz.  Özelikle şunu belirtmek istiyorum. Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart 2019 tarihinde Karabük merkez, 5 ilçe ve bir beldemizde adaylarımızla seçime gideceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi adayını çekip, AK Parti’nin adayını destekleyecek şeklindeki söylentilerine hiç kimse itibar etmesin. Biz Karabük merkez ve diğer yerlerde tüm belediye başkanlıklarını kazanmak için var gücümüzle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber