Karabük Haber Gazetesi

KARABUK MY KOLEJİ TANİSMA SINAVINA İLGİ BÜYÜKTÜ

MY Kolejin 17 Mart Cumartesi günü yaptığı Tanışma Sınavına ilgi büyüktü. 3,4,5,6,7,8,9,10 ve 11. Sınıfların katıldığı sınav MY Kolejin sınavı Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin de dört ayrı seansta gerçekleştirildi. Sınava 2000 e yakın öğrenci katıldı. Öğrenciler her seansta sınava alındıktan sonra veliler konferans salonuna alınarak MY Kolejin müdürü Erhan Yılmaz tarafından MY kolejin vizyonu, […]

KARABUK MY KOLEJİ TANİSMA SINAVINA İLGİ BÜYÜKTÜ
21 Mart 2018 - 13:29 'de eklendi.

MY Kolejin 17 Mart Cumartesi günü yaptığı Tanışma Sınavına ilgi büyüktü.

3,4,5,6,7,8,9,10 ve 11. Sınıfların katıldığı sınav MY Kolejin sınavı Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin de dört ayrı seansta gerçekleştirildi. Sınava 2000 e yakın öğrenci katıldı.

Öğrenciler her seansta sınava alındıktan sonra veliler konferans salonuna alınarak MY Kolejin müdürü Erhan Yılmaz tarafından MY kolejin vizyonu, misyonu velilere anlatıldı.

Karabük halkının eğitime ne kadar önem verdiğini dışarıdan bir gözle buradaki yoğun kalabalıktan gözlemliğini söyleyen MY Koleji Ankara Müdürü Erhan Yılmaz, “26 yıllık tecrübesiyle Karabük e hizmet vermeye geldim” dedi.

MY Kolejin kaliteli ve güvenilir eğitim ve öğretim desteğinden yararlanmak isteyen veli ve öğrenciler Kabul sınavı sonuçlarına göre %100’e varan eğitim bursundan faydalanacak ve Karabük te MY Kolejin ayrıcalıklı eğitimi ile tanışacağını belirten Yılmaz;  “Yoğun katılım memnuniyet verici bir durum. Tüm öğrenci velilerimize yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize de başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kadro ile ilgili sorulan bir soru üzerine açıklama yapan Yılmaz;  “Okulumuzun başına sizlerin çok yakından tanıdığı hali hazırda Milli Eğitim’de idareci olarak çalışan ve bölgenizde senelerce TÜBİTAK ve benzeri matematik olimpiyatlarına öğrenciler hazırlayıp Safranbolu’ya dereceler kazandıran, ulusal alanda yaptığı matematik yarışmaları ile her sene yüzlerce matematik gönüllüsü genci bir araya getirip farkındalık oluşturan ve Okulumuzun Koordinatör müdürü olacak. Şu an Milli Eğitim’de bir okulda idareci olduğu için ismini açıklamıyorum.

Ayrıca ilkokul ve anasınıfı kademeleri okul müdürü senelerce yine Safranbolu’da Zati Ağar İlkokulu’nda, Karabük Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve son olarak da özel bir kolejin müdürlüğünü yapmış olan İzzettin Kandiş olacak.

Öğretmen kadromuz 3 aşamalı sınavdan geçirildi. Emekli olup görev almak isteyen tecrübeli öğretmenlerimizin yanında minimum 5 yıllık genç dinamik öğretmenler kadromuza katıldı. Ayrıca iki yabancı dil olacak özellikle İngilizce konusunda yabancı uyruklu 2 İngilizce öğretmenimiz olacak.

Öğretmenlerimizin çok tecrübeli ve bu alanda öğrencilerimize konuşma İngilizcesi ve telaffuzu konusunda eğitim verecekler. Bunun haricinde tüm kadromuz Haziran ayı içinde basın önüne çıkarılarak basın toplantısı ile tanıtılacaktır.”dedi

Öte yandan sınav sonuçları 3-4 gün içinde MY Kolejinin Çizmecioğlu İş Hanındaki bürosundan ve Onel AVM’deki standından açıklanacağı bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber