Karabük Haber Gazetesi

KARABÜK ÜNİVERSİTESİNDEN 7 DİLDE TANITIM FİLMİ

Kurulduğu günden bu güne büyük bir gelişim ve değişim göstererek adeta bacasız fabrika olarak nitelendirilen Karabük Üniversitesi şehre küçümsenemeyecek kadar ekonomik destek vermektedir. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat’ın göreve geldiği günden bu güne eğitim ve öğretim turizmi olarak başlatmış olduğu çalışmalar doğrultusunda Karabük Üniversitesinde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenci sayısı 5 binleri geçerken önümüzdeki dönemde […]

KARABÜK ÜNİVERSİTESİNDEN 7 DİLDE TANITIM FİLMİ
31 Temmuz 2018 - 16:10 'de eklendi.

Kurulduğu günden bu güne büyük bir gelişim ve değişim göstererek adeta bacasız fabrika olarak nitelendirilen Karabük Üniversitesi şehre küçümsenemeyecek kadar ekonomik destek vermektedir.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat’ın göreve geldiği günden bu güne eğitim ve öğretim turizmi olarak başlatmış olduğu çalışmalar doğrultusunda Karabük Üniversitesinde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenci sayısı 5 binleri geçerken önümüzdeki dönemde de bu  sayının da 7 binlere ulaşması bekleniyor. En büyük hedef totalde 53 bini bulan öğrenci sayısını düşürmemek…

Karabük Üniversitesinin geçtiğimiz dönemlerde yapılan tanıtım filmleri sosyal medyada izlenme rekorları kırmış ve beğeni toplamıştı.

2018-2019 Öğretim yılına başlanırken Karabük Üniversitesi 7 dilde hazırlanmış olan tanıtım filmleri yayına girdi. Türkçe, İngilizce, Arapça, Farsça, Fransızca, Rusça ve Malayca dillerinde yayımlanan tanıtım filminde; Karabük Üniversitesinin eğitim kalitesi, üniversite sanayi iş birliği, sosyal yaşamı, araştırma geliştirme faaliyetleri, güvenli ve huzurlu kampüs ortamı ile modern yurtları gösteriliyor.

Türkçe: https://youtu.be/8oSwk3b9-WI

İngilizce: https://youtu.be/09SVk-eJNFY

Arapça: https://youtu.be/Fge2EoW9_Ng

Farsça: https://youtu.be/5YfDrgqgAdk

Fransızca: https://youtu.be/DV8Nu0mrY9U

Rusça: https://youtu.be/Blg70hn6AkE

Malayca: https://youtu.be/MvQkeCXW_hs

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber