Karabük Haber Gazetesi

Karabük – Yenice karayolunda heyelan tehlikesi

Karabük-Yenice karayolunda aşırı yağmur nedeniyle yumuşayan toprak ve kayalar yamaçtan koparak tehlike arz etmeye başladı. 5 gündür aralıklarla devam eden yağmur sonrası Karabük – Yenice karayolunda yumuşayan toprak ve tonlarca ağırlıktaki kayalar karayolunun tek şeridini ulaşıma kapattı. Sabaha karşı meydana gelen olayda şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, Karayolları ekipleri yola düşen kaya ve toprakları […]

Karabük – Yenice karayolunda heyelan tehlikesi
07 Mart 2018 - 19:09 'de eklendi.

Karabük-Yenice karayolunda aşırı yağmur nedeniyle yumuşayan toprak ve kayalar yamaçtan koparak tehlike arz etmeye başladı.
5 gündür aralıklarla devam eden yağmur sonrası Karabük – Yenice karayolunda yumuşayan toprak ve tonlarca ağırlıktaki kayalar karayolunun tek şeridini ulaşıma kapattı. Sabaha karşı meydana gelen olayda şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, Karayolları ekipleri yola düşen kaya ve toprakları temizleyerek yolu yeniden ulaşıma açtı. Kayan toprak ve kayalar sonrası telefon hatlarının da zarar gördüğü bölgede ekipler çalışma yaptı. Ekiplerin çalışması sırasında zaman zaman yamaçtan taşlar düştü.
Öte yandan Karayolları ekipleri yağışlar nedeniyle yol güzergahı üzerinde zaman zaman toprak kayması ve kayaların düşmesi sonucu sürücülerin dikkatli olması yönünde uyarılarda bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu