Karabük Haber Gazetesi

KARABÜKSPOR’DA ÜÇ BEŞ ÇAPULCU…

2018-2019 Spor Toto 1.ligde mücadele eden K.Karabükspor evinde oynayacağı Adana Demirspor karşılaşmasına U21 takımı ile sahaya çıkacak. Karabükspor’da skandal üzerine skandal yaşanıyor. Günlerdir siyasi iradeden destek isteyen ve o desteği bulduğu halde bir türlü gerekeni yapamayan Karabükspor kulüp başkanı Mehmet Aytekin en büyük desteği aldığı mavi ateş taraftar grubundan da sosyal medya üzerinden şike ile […]

KARABÜKSPOR’DA ÜÇ BEŞ ÇAPULCU…
09 Ağustos 2018 - 22:37 'de eklendi.

2018-2019 Spor Toto 1.ligde mücadele eden K.Karabükspor evinde oynayacağı Adana Demirspor karşılaşmasına U21 takımı ile sahaya çıkacak.

Karabükspor’da skandal üzerine skandal yaşanıyor.

Günlerdir siyasi iradeden destek isteyen ve o desteği bulduğu halde bir türlü gerekeni yapamayan Karabükspor kulüp başkanı Mehmet Aytekin en büyük desteği aldığı mavi ateş taraftar grubundan da sosyal medya üzerinden şike ile suçlanır hale geldi ve istifası istendi.
AK Parti milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in günlerdir mecliste kapılarını aşındıran Mehmet Aytekin vergi borcu yapılandırması ile ilgili yapmış olduğu mücadele olumlu sonuçlanmasına rağmen yapılandırma sonucunda ödenecek olan parayı tedarik edemeyen Aytekin yapılan çalışmaları da boşa çıkartmış oldu. Aytekin gerekli girişimleri ve görüşmeleri yapmadığı için suçlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden vekillere teşekkür üzerine teşekkür ederek taklacılığa bürünen ÜÇ ÇAPULCU bu işle görevli Karabükspor yetkililerinin de aylarca süren çalışmalarını alt üst etmiş oldular. Aylardır yapılandırma çalışmaları içinde bulunan Karabükspor’un vefakar personelinin (Başkan ve yönetim hariç) bütün çalışmalarını bozarak bütün emekleri altı üst etmiş ve kulübü büyük bir sıkıntının eşiğine getirmişler.

Bu ÜÇ ÇAPULCU üzerlerine vazife olmayan işlerin içine girerek kamuoyuna Karabükspor’un zırt pırt danışmanlıklarına kadar kendilerine makam tayin etmişler.  

Bu ÜÇ ÇAPULCU işleri büyütmüş ve kendilerine Karabükspor üzerinden gri pasaport çıkartmaya kadar girişimlerde bulunmuşlar.

Diğer bir konuda Karabükspor’da ne olduğu ve nerede olduğu belli olmayan CEO mu, menajer mi diye kendimizi sorguladığımız asıp kesen, Cumhurbaşkanımız ile randevu alan, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile çok rahat görüşebildiğini hatta akrabası olduğu algısını yaratan, basın mensuplarını elimde belgeler var diyerek aba altından sopa göstermeye çalışan, hatırı sayılır şirketlerden yardım toplayabilen, iş adamları ve bürokratları diz çöktürebilen daha neler neler… Kimdir bu adam? Kendini kaf dağında gören külhan beyi ifadeli Fazlı Ulusal…!

Şimdi nerelerdesin Fazlı efendi!

O kadar transfer yaptırdığın takımı daha ilk maçında sahaya çıkarmaktan aciz kaldın değil mi?

Demek ki neymiş; büyük lokma yiyeceksin ama büyük laf etmeyeceksin. Asıp kestiğin lafların altında ezilmeyeceksin!

Aslında bunlar tencerenin dibini sıyırmaya gelmiş desek yanlış olmaz herhalde…

İşin özü; Aytekin, yapılandırma sonrası 6 taksit olarak ödenecek olan paranın ilk taksitini bugün itibariyle yatıramadıkları için U21 takımı oyuncularının lisanslarını ödeyerek haftayı geçiştirmiş oldular ama sonraki haftalar için ne yapacakları merak konusu…
Yapılandırma için ödenecek olan ilk taksit 1,5 milyona yakın bir meblağ ve yeni transferler içinde yatırılacak olan lisans ücreti bir o kadar tutsa kulübün A takımını sahaya sürmesi hayal gibi görünüyor.
Göreve geldiği günden bu güne hiçbir icraatı yerine getiremeyen ve şehirdeki eşraf ve işadamlarının güvenini kazanamayan Mehmet Aytekin Cuma günü sahasında oynayacağı Adana Demirspor karşısına çıkaracak takımı kuramıyor. Aytekin, U21 kadrosu ile Karabükspor takımını sahaya çıkartarak kulübü spor kamuoyuna rezil kepaze edecek…

ÜÇ BEŞ ÇAPULCU KARABÜKSPOR’U DOSTA DÜŞMANA KEPAZE EDİYOR…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber