Karabük Haber Gazetesi

KARABÜK’TE İNTİHAR GİRİŞİMİ

ÇATIDA İNTİHAR EDEN ŞAHSI KOCASINA BENZETEN KADIN BAYGINLIK GEÇİRDİ   Karabük’te bir kişi, yapımı devam eden Milli Eğitim Müdürlüğü inşaatının çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Yoldan geçen bir bayan ise çatıdaki şahsı kocasına benzetince baygınlık geçirdi. Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı üzerinde yapımı devam eden Milli Eğitim Müdürlüğü inşaatının çatısına çıkan Uğur Y. intihar girişiminde bulundu. […]

KARABÜK’TE İNTİHAR GİRİŞİMİ
03 Mart 2016 - 18:45 'de eklendi.

ÇATIDA İNTİHAR EDEN ŞAHSI KOCASINA BENZETEN KADIN BAYGINLIK GEÇİRDİ

 

Karabük’te bir kişi, yapımı devam eden Milli Eğitim Müdürlüğü inşaatının çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Yoldan geçen bir bayan ise çatıdaki şahsı kocasına benzetince baygınlık geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı üzerinde yapımı devam eden Milli Eğitim Müdürlüğü inşaatının çatısına çıkan Uğur Y. intihar girişiminde bulundu. Kendisini aşağıya atacağını söyleyen şahsı polis kısa sürede çatıdan indirmeyi başardı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan bir bayan ise çatıdaki şahsı eşine benzeterek baygınlık geçirdi. Polis ekiplerinin su ile müdahale ettiği kadın, çatıdaki şahsın başka biri olduğunun söylenmesi üzerine rahat nefes aldı. Düştüğü yerden kalkan kadın, daha sonra yoluna devam etti.
Polis tarafından aşağıya indirilen Uğur Y.’nin eşi ile ayrıldığı ve çocuklarının devlet tarafından koruma altına alındığı öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER