Karabük Haber Gazetesi

KARABÜK’TE KEDİ KURTARMA OPERASYONU…

Karabük’te seyir halinde olan otomobilin tampon kısmına sıkışan kediyi gören vatandaşların sürücüyü uyarması ile başlayan kurtarma operasyonu, kaporta ustasının tamponu sökmesiyle 1 saat sürdü. Edinilen bilgiye göre, Postane Caddesi üzerinde Muharrem Civa idaresindeki 78 BT 129 plakalı otomobilin tampon kısmına sıkışmış bir kedi gören vatandaşlar, sürücüyü durdurarak durumu anlattı. Aracını yol kenarına çeken sürücü Civa, […]

KARABÜK’TE KEDİ KURTARMA OPERASYONU…
10 Mart 2016 - 17:44 'de eklendi.

Karabük’te seyir halinde olan otomobilin tampon kısmına sıkışan kediyi gören vatandaşların sürücüyü uyarması ile başlayan kurtarma operasyonu, kaporta ustasının tamponu sökmesiyle 1 saat sürdü.
Edinilen bilgiye göre, Postane Caddesi üzerinde Muharrem Civa idaresindeki 78 BT 129 plakalı otomobilin tampon kısmına sıkışmış bir kedi gören vatandaşlar, sürücüyü durdurarak durumu anlattı. Aracını yol kenarına çeken sürücü Civa, vatandaşların yardımı ile yaklaşık yarım saat boyunca kediyi sıkıştığı yerden kurtarmak için çaba sarf etti. Kedinin sıkıştığı yerin dar olması sonucu Muharrem Civa, sanayideki kaporta ustaları Nihat Siyam ve Çetin Sevdalı’yı arayıp, durumu anlatarak yardım istedi. Bunun üzerine olay yerine gelen kaporta ustaları tamponu tamamen sökerek kediyi kurtardı. Yaralı olduğu görülen kedi kurtarılınca kaçmak yerine yeniden kurtarıldığı alana girdi. Tekrar aynı yerden alınan kedi daha sonra yıkılan PTT binasının bulunduğu alana bırakıldı. Yaramaz kedi burada da Telekom binasının alt kısmına girerek gözden kayboldu.
Otomobilin sökülen tamponu ustalar tarafından yerine takılarak sürücü yoluna devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER