Karabük Haber Gazetesi

Karabük’te pompalı tüfekle saldırı anı güvenlik kamerasında

Karabük’te bir araç içinden büfeye yapılan pompalı tüfekle saldırı sonucu 3 kişi yaralandığı olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Yeşil mahalle Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan bir büfede dün gece meydana gelen pompolı tüfek dehşetinde 3 kişi yaralanmış, olayı gerçekleştiren 3 kişi de polis ekipleri tarafından amansız takip sonucu kıskıvrak yakalanmıştı. Yaşanan saldırı anı ise […]

Karabük’te pompalı tüfekle saldırı anı güvenlik kamerasında
18 Ekim 2017 - 13:15 'de eklendi.

Karabük’te bir araç içinden büfeye yapılan pompalı tüfekle saldırı sonucu 3 kişi yaralandığı olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Yeşil mahalle Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan bir büfede dün gece meydana gelen pompolı tüfek dehşetinde 3 kişi yaralanmış, olayı gerçekleştiren 3 kişi de polis ekipleri tarafından amansız takip sonucu kıskıvrak yakalanmıştı.
Yaşanan saldırı anı ise bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kameraya yansıya görüntüde büfeden çıkan bir kişi yolun karşısında bekleyen aracın yanına gidiyor ve daha sonra kaçarak büfeye geri dönüyor. Bu sırada araç içinden büfeye açılan ateş sonrası yere düşen şahıslar güvenlik kamerasına yansıyor.
Olay
İddiaya göre tekel büfesinin karşısına otomobille gelen Burhan Çalman, Yasin Yavuz ve Murat Akçakaya, büfe işletmecisi Mustafa Eryüksel ile yanında bulunan Selim Kaya ve Hakan Ünal ile bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sırasında otomobilin içerisinden tekel büfesine doğru pompalı tüfekle ateş açıldı. Saçmaların isabet ettiği Mustafa Eryüksel ile Selim Kaya ve Hakan Ünal yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Olay sonrası otomobille kaçan şüphelilerden Burhan Çalman ve Murat Akçakaya kıskıvrak yakalanırken, Yasin Yavuz ise ekipler tarafından daha sonra yakalanarak gözaltına alınmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Salim ;

    Bunlar 3-5 ay içeri yatar ya, sonra hükümlü kadrosundan işe girerler devletimizde işler böyle maalesef. Suçsuz insanlar işsiz gezerken, hapse giren suçlular hükümlü kadrosundan işe giriyor. Devlet maalesef suça yeterli cezayı vermek yerine suça teşvik ediyor.

    18 Ekim 2017 19:00
Karabük Kız Yurdu