Karabük Haber Gazetesi

Karabük’te protokol bayramlaştı

Karabük Protokolü ve vatandaşlar polisevinde düzenlenen törende bayramlaştı. Polisevinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Vali Mehmet Aktaş, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, TSO Başkanı Tuncay Özcan, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Özel İdare Genel Sekreteri Mehemt Uzun, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum […]

Karabük’te protokol bayramlaştı
05 Temmuz 2016 - 16:14 'de eklendi.

Karabük Protokolü ve vatandaşlar polisevinde düzenlenen törende bayramlaştı.
Polisevinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Vali Mehmet Aktaş, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, TSO Başkanı Tuncay Özcan, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Özel İdare Genel Sekreteri Mehemt Uzun, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve Üyeleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Vali Mehmet Aktaş ve beraberindeki bazı protokol üyeleri daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’na geçerek askeri personelle bayramlaştı. Ardında Karabük İl Emniyet Müdürlüğüne geçen protokol emniyet mensupları ile bayramlaştıktan sonra Güleç Sevgi Evlerinde kalan çocukları ziyaret etti. Bayram ziyaretlerine Yücel Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek devam eden protokol daha sonra Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi ve Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneklerini ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER