Karabük Haber Gazetesi

Karabük’teki FETÖ operasyonunda 1 kişi tutuklandı

Karabük’te FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan iş adamı, savcının itirazı üzerine tutuklandı. Karabük Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda daha önce 8 kişiyle birlikte gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakılan iş adamı S.A., savcının üst mahkemeye itirazı üzerine yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Karabük Emniyet Müdürlüğü KOM ve TEM […]

Karabük’teki FETÖ operasyonunda 1 kişi tutuklandı
30 Eylül 2017 - 1:22 'de eklendi.

Karabük’te FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan iş adamı, savcının itirazı üzerine tutuklandı.
Karabük Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda daha önce 8 kişiyle birlikte gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakılan iş adamı S.A., savcının üst mahkemeye itirazı üzerine yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Karabük Emniyet Müdürlüğü KOM ve TEM Şube Müdürlüğü ekiplerince FETÖ/PDY ile bağlantılı oldukları ve şifreli haberleşme programı “ByLock”u kullandıkları iddiasıyla 10 gün önce 8 kişi eş zamanlı operasyon ile gözaltına alınmıştı. 6 gün süren emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen Ç.Ç., S.G., A.V. ve M.A. savcılık ifadesinin ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, tutuklama istemi ile mahkemeye sevk edilen şahıslardan Z.Y. tutuklanmış, R.R., S.A. ve A.A. ise yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber