Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR A.Ş Genel Müdürü Yılmaz görevinden ayrıldı

Karabük Demir ve çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş’de 20 aydır görevde bulunan Genel Müdür Uğur Yılmaz görevinden ayrıldı. KARDEMİR A.Ş tarafından KAP’a yapılan açıklamada, “02.02.2015 tarihinden bu yana Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sn. Uğur Yılmaz, Yönetim Kurulumuz ve Sn. Yılmaz’ın varmış oldukları mutabakat gereği Genel Müdürlük görevinden 24.10.2016 tarihi itibarıyla ayrılmıştır. Yeni Genel […]

KARDEMİR A.Ş Genel Müdürü Yılmaz görevinden ayrıldı
24 Ekim 2016 - 18:24 'de eklendi.

Karabük Demir ve çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş’de 20 aydır görevde bulunan Genel Müdür Uğur Yılmaz görevinden ayrıldı.
KARDEMİR A.Ş tarafından KAP’a yapılan açıklamada, “02.02.2015 tarihinden bu yana Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sn. Uğur Yılmaz, Yönetim Kurulumuz ve Sn. Yılmaz’ın varmış oldukları mutabakat gereği Genel Müdürlük görevinden 24.10.2016 tarihi itibarıyla ayrılmıştır. Yeni Genel Müdür atanana kadar yerine Ticari Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Ercüment Ünal’ın vekalet etmesi kararlaştırılmıştır” ifadesine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER