Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş tarafından iftar verildi. KARDEMİR A.Ş tarafından Safranbolu ilçesinde Bağlar Saray otelde verilen ifatar yemeğinde protokol üyeleri, şirket ortakları ve şirketin müşterileri bir araya geldi. İftar programına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet […]

KARDEMİR İFTAR YEMEĞİ VERDİ
09 Haziran 2016 - 16:14 'de eklendi.

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş tarafından iftar verildi.
KARDEMİR A.Ş tarafından Safranbolu ilçesinde Bağlar Saray otelde verilen ifatar yemeğinde protokol üyeleri, şirket ortakları ve şirketin müşterileri bir araya geldi.
İftar programına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç ve davetliler katıldı.
İl Müftüsü Halil Bektaş’ın iftar duasının ardından kısa bir konuşma KARDEMİR A.Ş Genel Müdürü Uğur Yılmaz, katılan herkese teşekkür ederek, yaşanan birlik ve beraberliğin bozulmamasını diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER