Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR HIRVAT İGOR TUDOR İLE PROTOKOL İMZALADI

Daha önce anlaşmaya vardığı Rumen hoca Petrescu’nun ardından prensip anlaşması yapan Rumen hoca Contra’nın da İspanya’dan bir takımla ile anlaştığı öğrenildi. Karabükspor’un teklifine sıcak bakan ve prensipte anlaşma sağlayan Cosmin Marius Contra’nın İspanya’dan gelen teklife olumlu cevap vermesinin ardından Karabükspor, rotayı Hırvatistan’a çevirdi. Kardemir Karabükspor Hırvat Teknik Direktör Igor Tudor ile 1 yıllık protokol imzaladı […]

KARDEMİR KARABÜKSPOR HIRVAT İGOR TUDOR İLE PROTOKOL İMZALADI
18 Haziran 2016 - 15:53 'de eklendi.

Daha önce anlaşmaya vardığı Rumen hoca Petrescu’nun ardından prensip anlaşması yapan Rumen hoca Contra’nın da İspanya’dan bir takımla ile anlaştığı öğrenildi. Karabükspor’un teklifine sıcak bakan ve prensipte anlaşma sağlayan Cosmin Marius Contra’nın İspanya’dan gelen teklife olumlu cevap vermesinin ardından Karabükspor, rotayı Hırvatistan’a çevirdi.

Kardemir Karabükspor Hırvat Teknik Direktör Igor Tudor ile 1 yıllık protokol imzaladı
Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, teknik direktör sorununu çözdü. Ankara’da bulunan Başkan Ferudun Tankut ve Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül ile bir görüşme yapan Igor Tudor tüm konularda anlaşarak protokol imzaladı.
2013 yılında Hajduk Split’in teknik direktörlüğünü yağan Tudor geçtiğimiz yıl ise Yunanistan’ın Paok Thessaloniki takımının başında yer aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER