Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR’DE EKİP DAĞILDI!

KARDEMİR’de Uğur Yılmaz’ın görevden alınması ile başlayan operasyon devam ediyor. KARDEMİR AŞ, KAP a yaptığı açıklamada “Şirketimizin İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Metin ALTAN ile İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Hakan ONUR 25.11.2016 tarihi itibariyle görevlerinden ayrılmışlardır.” dendi. Diğer taraftan Mali İşler Müdürü Aydın Erol ve  Hammadde Tedarik ikmal Başmüdürü Zafer […]

KARDEMİR’DE EKİP DAĞILDI!
26 Kasım 2016 - 0:09 'de eklendi.

KARDEMİR’de Uğur Yılmaz’ın görevden alınması ile başlayan operasyon devam ediyor.

KARDEMİR AŞ, KAP a yaptığı açıklamada “Şirketimizin İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Metin ALTAN ile İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Hakan ONUR 25.11.2016 tarihi itibariyle görevlerinden ayrılmışlardır.” dendi.

Diğer taraftan Mali İşler Müdürü Aydın Erol ve  Hammadde Tedarik ikmal Başmüdürü Zafer Zihni Gülle’nin yanı sıra lojistik Müdürlüğünün organizasyondan kaldırılacağı ve halen ünite Müdürü görevinde bulunan Ferhat Köksal da görevlerinden alındılar.

Öte yandan İşletmelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan’ın Genel Müdür danışmanı olarak görevine devam edeceği edinilen bilgiler arasında..

KARDEMİR A.Ş.’de yaşanan bu değişikliklerin ardından akıllarda kalan tek soru

DÜĞMEYE KİM BASTI?

SİYASİ İRADE Mİ?

İDARİ İRADE Mİ?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER