Karabük Haber Gazetesi

KARIN ŞİŞLİĞİNDEN GİTTİ, RAHMİNDE 4.5 KİLO UR ÇIKTI

Karabük’te, karnındaki şişlik nedeniyle hastaneye başvuran 47 yaşındaki bir bayan hastanın rahminden 4 kilo 535 gram ağırlığında ur çıktı. Özel MEDİKAR Hastanesi’ne karnındaki şişlik nedeniyle başvuran bayan hastanın rahminde büyük bir ur olduğunu belirleyen Kadın Doğum hastalıkları uzmanı Dr. Şakir Polay kadını ameliyata aldı. 2 saat süren ameliyat sonrası hastanın rahminden 4 kilo 535 gram […]

KARIN ŞİŞLİĞİNDEN GİTTİ, RAHMİNDE 4.5 KİLO UR ÇIKTI
30 Mayıs 2016 - 17:19 'de eklendi.

Karabük’te, karnındaki şişlik nedeniyle hastaneye başvuran 47 yaşındaki bir bayan hastanın rahminden 4 kilo 535 gram ağırlığında ur çıktı.
Özel MEDİKAR Hastanesi’ne karnındaki şişlik nedeniyle başvuran bayan hastanın rahminde büyük bir ur olduğunu belirleyen Kadın Doğum hastalıkları uzmanı Dr. Şakir Polay kadını ameliyata aldı. 2 saat süren ameliyat sonrası hastanın rahminden 4 kilo 535 gram ağırlığında ur çıkarıldı.
İlk defa böyle büyük bir ur ile karşılaştıklarını belirten Dr.Şakir Polay, “’Yaptığımız başarılı ameliyat sonunda 4 kilo 535 gram ağırlığındaki uru aldık. 3 gün sonra da hastamızı eski sağlığına kavuşturarak taburcu ettik” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER