Karabük Haber Gazetesi

KASİAD BAŞKANI TUTUKLANDI

Karabük’te Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik inceleme, gözaltı ve tutuklamalar sürüyor. 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar çerçevesinde Karabük Safranbolu İşadamları Derneği (KASİAD) başkanının tutuklandığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma ile birlikte hakkında yakalama kararı çıkarılan Ramazanoğlu, Karabük’te yakalandı. Tamamlanan sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan Ahmet Ramazanoğlu, tutuklanarak cezaevine gönderildi. […]

KASİAD BAŞKANI TUTUKLANDI
12 Ağustos 2016 - 23:02 'de eklendi.

Karabük’te Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik inceleme, gözaltı ve tutuklamalar sürüyor. 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar çerçevesinde Karabük Safranbolu İşadamları Derneği (KASİAD) başkanının tutuklandığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma ile birlikte hakkında yakalama kararı çıkarılan Ramazanoğlu, Karabük’te yakalandı. Tamamlanan sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan Ahmet Ramazanoğlu, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan Nisan ayında Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik Karabük merkezli bir operasyonda beraberinde 14 kişi ile birlikte gözaltına alınan KASİAD Başkanı Ahmet Ramazanoğlu daha sonra serbest bırakılmıştı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER