Karabük Haber Gazetesi

Kaymakamı Irgatoğlu okulları gezdi

Karabük’ün Eskipazar ilçesi Kaymakamı Murat Irgatoğlu, ilçede bulunan ortaokul ve anaokulu gezdi Karabük’ün Eskipazar ilçesi Kaymakamı Murat Irgatoğlu ve beraberinde Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu ile birlikte Eskipazar Ortaokulu’nu ziyaret ederek, 7. ve 8. sınıf öğrencilerinin destekleme ve yetiştirme kurslarında incelemelerde bulundu. Kurslara giden öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden Kaymakam Murat Irgatoğlu, […]

Kaymakamı Irgatoğlu okulları gezdi
27 Temmuz 2016 - 15:21 'de eklendi.

Karabük’ün Eskipazar ilçesi Kaymakamı Murat Irgatoğlu, ilçede bulunan ortaokul ve anaokulu gezdi
Karabük’ün Eskipazar ilçesi Kaymakamı Murat Irgatoğlu ve beraberinde Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu ile birlikte Eskipazar Ortaokulu’nu ziyaret ederek, 7. ve 8. sınıf öğrencilerinin destekleme ve yetiştirme kurslarında incelemelerde bulundu. Kurslara giden öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden Kaymakam Murat Irgatoğlu, kursların verimliliğinden ve öğrencilerin gayretinden dolayı öğrencilere teşekkür etti. Irgatoğlu, kurs ziyaretinin ardından Eskipazar Ortaokulu’nda yapımı tamamlanan kütüphanede de incelemelerde bulunuldu.
Ardından Eskipazar Anaokulunu ziyaret eden Kaymakam Murat Irgatoğlu ve beraberinde Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu okulda yapılan dış mantolama ve sınıf yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Okul idarecilerine ve çalışanlara teşekkürlerini sunan Kaymakam Irgatoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu ile birlikte okullara ziyaretlerin ve incelemelerin devam edeceğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER