Karabük Haber Gazetesi

KBÜ’DE İLETİŞİM FAKÜLTESİ KURULDU

Karabük Üniversitesi (KBÜ)’ne İletişim Fakültesi kurulması yönündeki karar Bakanlar Kurulu’nun onayından geçerek Resmi Gazete’de yayımlandı.   Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve adlarının değiştirilmesi hakkında Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 5 üniversiteye kurulacak yeni fakülteler arasında Karabük Üniversitesi İletişim Fakültesi de yer aldı.     Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik […]

KBÜ’DE İLETİŞİM FAKÜLTESİ KURULDU
03 Kasım 2016 - 8:47 'de eklendi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ)’ne İletişim Fakültesi kurulması yönündeki karar Bakanlar Kurulu’nun onayından geçerek Resmi Gazete’de yayımlandı.

 

Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve adlarının değiştirilmesi hakkında Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 5 üniversiteye kurulacak yeni fakülteler arasında Karabük Üniversitesi İletişim Fakültesi de yer aldı.  

 

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, kuruluşu gerçekleşen İletişim Fakültesi’nin üniversiteye ve Karabük’e hayırlı olmasını dileyerek, Fakülte’nin en kısa sürede faaliyete geçeceğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER