Karabük Haber Gazetesi

KESDER yarın 4. Olağan genel kurulunu yapacak

Kısa adı KESDER olan Karabük Eskipazarlılar Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği 4. Olağan genel kurul toplantısı yarın yapılacak. Kent Meydanı Belediye Konferans Salonunda saat 19.30’da başlayacak genel kurul toplantısı ile ilgili bir açıklama yapan KESDER Başkanı Ali Kara, “Tüm hemşerilerimiz kongremize davetlidir” dedi. Yeni dönemde de görevine devam etmesi beklenen Dernek Başkanı Kara’nın geçen […]

KESDER yarın 4. Olağan genel kurulunu yapacak
11 Haziran 2015 - 8:37 'de eklendi.

Kısa adı KESDER olan Karabük Eskipazarlılar Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği 4. Olağan genel kurul toplantısı yarın yapılacak.

Kent Meydanı Belediye Konferans Salonunda saat 19.30’da başlayacak genel kurul toplantısı ile ilgili bir açıklama yapan KESDER Başkanı Ali Kara, “Tüm hemşerilerimiz kongremize davetlidir” dedi.

Yeni dönemde de görevine devam etmesi beklenen Dernek Başkanı Kara’nın geçen yıl kent meydanında organize ettiği ve kamuoyunda ilgi gören halk konseri ile KESDER üyelerine yönelik çeşitli firmalarla yaptığı indirim anlaşmaları kamuoyunda büyük beğeni ve takdir toplamıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER