Karabük Haber Gazetesi

Kömür alamadığını iddia edince Valilik’te cama çıktı

Karabük’te bir kişi kömür yardımı alamadığını iddia ederek Valilik binasının 4. katının çamına çıkarak sesini duyurmaya çalıştı. Edinilen bilgiye göre, merkeze bağlı Cumayanı köyü nüfusuna kayıtlı olan Yunus Gül, Karabük Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelerek kömür yardımı istedi. Kendisine kömür yardımı yapılamayacağı bilgisinin verilmesi üzerine Gül, Valilik binasının 4. Katındaki cama çıkarak tepki […]

Kömür alamadığını iddia edince Valilik’te cama çıktı
05 Ocak 2018 - 16:53 'de eklendi.

Karabük’te bir kişi kömür yardımı alamadığını iddia ederek Valilik binasının 4. katının çamına çıkarak sesini duyurmaya çalıştı.
Edinilen bilgiye göre, merkeze bağlı Cumayanı köyü nüfusuna kayıtlı olan Yunus Gül, Karabük Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelerek kömür yardımı istedi. Kendisine kömür yardımı yapılamayacağı bilgisinin verilmesi üzerine Gül, Valilik binasının 4. Katındaki cama çıkarak tepki kendini sarkıttı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.
İtfaiye ekipleri olası bir duruma karşı yere branda açarken, Gül, polis ekiplerinin iknası sonucu camdan indirildi.
İfadesi alınmak üzere karakola getirilen Yunus Gül, 8 yıldır cezaevinde yatıp çıktıktan sonra kömür yardımı almak için geldiğini ve bu hakkının ise verilmediğini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber