Karabük Haber Gazetesi

KÖPRÜ’DE GERİ SAYIM BAŞLADI

Karabük Belediyesi tarafından hayata geçirilen 310 Bin metrekarelik alanda başlayan Kanyon Park Projesi’nin ilk ayağı olan Kanyon Köprü inşaatının yüzde 70’i tamamlandı. Kanyon Park projesinin ilk etabı olan 329 Metre toplam açıklıklı, 12 metre tabliye genişlikli öngermeli kiriş ve çelik konstrüksiyon yaya ve araç köprüsünün ilk ayağı olan Kanyon Köprü’nün inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. […]

KÖPRÜ’DE GERİ SAYIM BAŞLADI
27 Temmuz 2016 - 1:47 'de eklendi.

Karabük Belediyesi tarafından hayata geçirilen 310 Bin metrekarelik alanda başlayan Kanyon Park Projesi’nin ilk ayağı olan Kanyon Köprü inşaatının yüzde 70’i tamamlandı.
Kanyon Park projesinin ilk etabı olan 329 Metre toplam açıklıklı, 12 metre tabliye genişlikli öngermeli kiriş ve çelik konstrüksiyon yaya ve araç köprüsünün ilk ayağı olan Kanyon Köprü’nün inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Karabük’ü değişen, gelişen ve büyüyen bir şehir haline getirmeyi amaçladıklarını dile getiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Karabük’e hizmet etmek en büyük görevimizdir. Geniş kapsamlı olan bu projede ilk adım köprü yapımıyla başlandı. Kanyon Köprü, Karabük ile Safranbolu’nun iki yakasını bir araya getirecek. Yapılacak köprü, araç ve yaya ulaşımını sağladığı gibi kentimizin yeni sembollerinden birisi olacak. 310 Bin Metrekarelik alanda başlayan Kanyon Park projesi, Karabük’ün değişen çehresinin yeni bir yüzü olacak. Yaya ve araç köprüsünün tamamlanmasıyla Kanyon Park projesinin ilk ayağı bitmiş olacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER