Karabük Haber Gazetesi

KORKAK!

İki Haftada 5 puan kayıp!   3 Haftalık seri sona erdi. Evinde 1461’e yenil çık arkasından Antep’de bir puanın tadını çıkar. Tabi ki çıkartabilirsen Yücel Hoca!   Hoca’ya kocaman bravo! Korkak, ürkek futbolu bu takıma iyice enjekte ettin. Zaten yapı da müsait, BAĞIŞIKLIK kazandı.   Kendi sahanda bile çift forvetle oynatmıyorsun bu takımı geçtim onu […]

KORKAK!
13 Nisan 2016 - 0:12 'de eklendi.

İki Haftada 5 puan kayıp!

 

3 Haftalık seri sona erdi. Evinde 1461’e yenil çık arkasından Antep’de bir puanın tadını çıkar.

Tabi ki çıkartabilirsen Yücel Hoca!

 

Hoca’ya kocaman bravo!

Korkak, ürkek futbolu bu takıma iyice enjekte ettin.

Zaten yapı da müsait, BAĞIŞIKLIK kazandı.

 

Kendi sahanda bile çift forvetle oynatmıyorsun bu takımı geçtim onu berabere olan maçın son anlarında bile hiçbir zaman çift forvete dönemiyorsun. Tek forvetle sanki kontaraya çok iyi çıkan bir ekibin varmış gibi kontraataktan gol bulmak istiyorsun öyle mi?

Sistemi değiştir ‘’BİRAZ RİSK AL’’ki bizde hoca elinden geleni yaptı olmuyor diyelim. Ne bulusun ısaac’ta anlamıyorum Alexe’yi sol açık oynatıp Golcü özelliği olan bir oyuncudan nasıl defansa yardım edip top sürmesini beklersin en azından İlhan Depey’le başla en azından bunları yapabilir Alexe’yi de sahada bitirme.

İlk yarı serbest vuruş sayesinde öne geçmişsin bu isabetli şutun dışında rakip kaleye değil şu ceza sahası çevresinde topla bile oynayamamışsın. Rakip 5 atakta gol bulmak istemiş atamamış ikinci yarıda da tedbir almamışsın. Mutlak kazanman gereken maçta 2. Golü bulman şart bunun için hücum futbolu oynayarak rakibi sahasından çıkartmaman lazımken geri çekilip skora yatmayı tercih etmişsin.

 

Korkak!

Skora yattığın Alexe’yi çıkartınca daha da net belli oldu. Sahada forvetin kalmamış bana Isaac ve de Zenke vardı derse gülerim. Bu güne kadar Isaac’ın 0, Zenke’nin 2 golü olduğundan bunlara forvet denemez: Bu oyunculardan gol atması beklenemezdi.. Bu değişiklikle 4-5-1’den 4-6 ya dönüp.son25 dakikada 1-0’ı korumaya çalıştı. Golü yiyince de işler değişti. Kırmızı kart penaltıyla evdeki hesap çarşıya uymadı. Sahada golcü oyuncu olmadığından maçı çeviremedi. Belki de Hoca Alexe cezalı duruma düştüğünden Pazar günü Aalnya maçını düşünerek İlhan Depe’yle nasıl oynuyoruz diye bakmak istemiş olabilir ya da kontra ataktan gol atmayı düşünmüş de olabilir. Ne düşündüyse düşündü, hiçbiri olmadı.           Karabükspor takım olarak nasıl oynadığı hala belli değil tabiri caizse düşe kalka buralara kadar geldi. Bu futbolla burada bulunmamız bile mucize. İyi oynadı diyebileceğimiz 4-5 maç ancak çıkar. Rakipler puanları 3’er 3’er toplarken biz puansız ya a 1 puanla haftayı kapatıyoruz.

Bu yazıyı yazdığımda Alanyaspor’un Şanlıurfa maçı oynanmamıştı keza Alanya bu maçı kazanırsa sıralamada 2. Sıraya geçecek Karabükspor 3. Sıraya düşerek avantajını kaybedecek. Peki Yücel hoca nasıl açıklamada bulunacak bence Alanya maçını alıp tekrar 2. sıraya çıkıp İpi göğüslemek istiyoruz der. Bende Hocaya 5 puanı kaybetmeyip Alanya karşısına neden çıkamadın daha 17 maçtır yenilmeyen Adanaspor maçın var korkak futbolunla nasıl yenecek.  Artık beraberlik hakkın bile kalmadı son iki haftada gereksiz takımlara puan kaybedere kredini bitirdin. Son 5 maç kaldı. Hiç 5 maç üst üste kazanamamış bir takım 5’te 5 yapmayı nasıl başaracak? Maalesef Karabükspor da bunu başaracak ışığı göremiyorum. Oyuncular ve Teknik heyet Güneşe bakmak yerine karanlık kuyuya bakmayı başararak, umudu umutsuzluğa dönüştürmeyi başarıyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • yorumcu ;

    Yücel Hoca,bu ruhsuz ve aynı zamanda adeta hurdalıktan “toplama” oyuncuları sahaya süreceğine,Yücel Huzur Evinden 11 yaşlı amcayı sahaya çıkartsa çok iyi eder.

    13 Nisan 2016 20:36