Karabük Haber Gazetesi

KOŞU PARKURUNDA BAŞIBOŞ KÖPEKLER…

Çamlık Orman Parkı köpek istilasında. Karabük Çamlık Yürüyüş ve koşu parkurunda vatandaşlar köpek korkusundan rahatça spor yapamıyor. Spor ve yürüyüş yapan vatandaşlar güzergah boyunca son haftalarda burada yoğun şekilde köpeklerin olduğunu, bunun kendilerini tedirgin ettiklerini söyledi. Hafta sonu belirtilen güzergahta çekim yapan gazetemizin objektifine de görüntüler yansırken, bu güzergahta her gün spor yapan vatandaşlar, buraya […]

KOŞU PARKURUNDA BAŞIBOŞ KÖPEKLER…
30 Temmuz 2016 - 18:02 'de eklendi.

Çamlık Orman Parkı köpek istilasında. Karabük Çamlık Yürüyüş ve koşu parkurunda vatandaşlar köpek korkusundan rahatça spor yapamıyor.

Spor ve yürüyüş yapan vatandaşlar güzergah boyunca son haftalarda burada yoğun şekilde köpeklerin olduğunu, bunun kendilerini tedirgin ettiklerini söyledi. Hafta sonu belirtilen güzergahta çekim yapan gazetemizin objektifine de görüntüler yansırken, bu güzergahta her gün spor yapan vatandaşlar, buraya bazı bölgelere çöp döküldüğünü hayvanların muhtemel çöpe geldiklerini, ya da sıcaktan kaçıp ormanlık alanı tercih ettiklerini belirtti.

Köpeklerden korktukları için son günlerde vatandaşların koşu parkuruna gelmedikleri belirtilirken, bu konuda yetkililerden yardım istendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER