Karabük Haber Gazetesi

KULÜBÜN İÇİNE ETMİŞLER

Kim ne söylerse söylesin bu kulübün içine etmişler. Kardemir Karabükspor kulübü için ne demektir Allah aşkına 170 milyonluk borç… Bu nasıl bir hesap kitaptır ki, bu nasıl bir yönetim şeklidir ki göz göre göre bu şehre, bu takıma ve bu taraftara ihanet etmişler. Düşündükçe insanın aklı almıyor; Ankara’dan sırf yeğenine maddi kaynak aktarmak adına tuttuğunuz […]

KULÜBÜN İÇİNE ETMİŞLER
10 Kasım 2017 - 14:57 'de eklendi.

Kim ne söylerse söylesin bu kulübün içine etmişler.

Kardemir Karabükspor kulübü için ne demektir Allah aşkına 170 milyonluk borç…

Bu nasıl bir hesap kitaptır ki, bu nasıl bir yönetim şeklidir ki göz göre göre bu şehre, bu takıma ve bu taraftara ihanet etmişler.

Düşündükçe insanın aklı almıyor; Ankara’dan sırf yeğenine maddi kaynak aktarmak adına tuttuğunuz ofise 350 bin lira teminat ve 5 bin lira kira ödemek neyin nesi.

Babanın çiftliği gibi yönetmişsin, acımadan emek harcayan alın teri döken işçinin çoluk çocuğunun nafakasını harcamayı nasıl vicdanın kabul etti.

Ondan sonra da çıkıp ileriki dönemlerde gerekli açıklamayı yapacağım diye neden aba altından sopa gösteriyorsun. Sen bu şehirden, bu taraftardan neyi saklıyorsun….

Acaba Tankut bu açıklamaları yere ve zamana göre mi yapacak? Yoksa işi

soğutmaya mı alacak?

Simsar Bayram denilen şahsa para ödemekten bir insan bu kadar mı zevk alır. Adamı dolar/eura manyağı yaptın çıktın.

Maşallah üzerine yoktur parayı çarçur etmekten ona buna yedirmekten. Kardemir ile sponsorluk anlaşması yapıyorsun, çekleri alıyorsun koşa koşa anlaşmalı bankana gidip 32 milyonluk çekleri 5 milyon kırığına nakde çeviriyorsun.

Ya sen nasıl bir adamsın bi anlayabilsem…

Her şey oldubittiye gelecek onca para pul kim vurduya mı gidecek?

20 Kasım’da gerçekleşecek olan olağanüstü kongrede 170 milyonluk borcun hesabını sormak aidat ödeyen işçinin hakkıdır ve sormalıdır.

Ferudun Tankut kaçtı ama bu enkazı kim kaldıracak?

Şimdi bir babayiğit çıkıp proje peşine düştü.

Bir dönem Kardemir Karabükspor’da başkanlık yapmış ve son olarak da Tankut yönetiminde as başkanlık görevini yapmış ve ani bir kararla yönetimden istifa eden Avukat Sayın Hakan Yılmaz…

Sayın Hakan Yılmaz için de Mustafa Yolbulan’ın adamıdır yaftasını da yapıştırmakta geç kalmıyor birileri…

Önümüzdeki Cuma günü gerçekleşecek olan Kardemir’in ilk yönetim kurulu toplantısında kurula başkanlık yapacak isim seçilecek. Peki bu isim Kamil Güleç olursa Kardemir Karabükspor sayfasında başkanlık için farkı bir isim çıkabilir mi?

Sayın Kamil Güleç’in yönetim kurulu başkanlığında Sayın Hakan Yılmaz’ın başkanlık hayalleri suya mı düşecek?

Peki Kardemir Karabükspor’a başkanlık yapacak isme Kardemir kanadı tam destek verecek mi?

Bağımsızlar maddi çıkmazı dipsiz kuyu olarak gördükleri Karabükspor kulübüne gerekli para yardımına onay verecek mi?

Hadi verdi diyelim ama

Nereye Kadar…

Hep diyoruz ya işçi takımıdır Kardemir Karabükspor kulübü…

Peki Sendika kanadı bu işe nasıl bakıyor…

Çelik İş Sendikasının Kardemir Karabükspor üzerindeki gücü nedir. Yıllık olarak işçiden kesilen 1,5/2 milyon civarındaki aidatların hesabını sormak Çelik İş Sendikasının üzerine vazife olmalı.

Şehirde protokol olarak adlandırılan kesime penir ekmek gibi dağıttığınız ama Kardemir işçisine para ile kombine biletlerini satarken içiniz cız etmedi mi?

Sendika işçinin hakkını burada da savunmalı…

Karabükspor yönetim nezdindeki bu kadar huzursuzluğun futbolculara yansımamasını arzu ediyorum. Nihayetinde bu kulüpte hiçbir futbolcunun alacağı kalmadı ve kalmaz.

Herkes işine bakmalı…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu