Karabük Haber Gazetesi

KULÜP YEDİEMİNE TESLİM…

Karabük’ün her platformunda isminden sıkça bahsedilen Belediye Başkanı Rafet Vergili sonunda Karabükspor’a da el attı. RACON’U VERGİLİ Mİ KESTİ? KARDEMİR Karabükspor kongre süreci bugün yeni bir boyut kazandı. Kulüp yediemin olarak kongreye kadar, Mustafa Yolbulan yönetiminin asbaşkanı ve Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yakın arkadaşı Ziya Ünsal’a teslim edildi. Kardemir Karabükspor’da kongre krizi bir türlü aşılamıyor. […]

KULÜP YEDİEMİNE TESLİM…
23 Kasım 2017 - 1:23 'de eklendi.

Karabük’ün her platformunda isminden sıkça bahsedilen Belediye Başkanı Rafet Vergili sonunda Karabükspor’a da el attı.

RACON’U VERGİLİ Mİ KESTİ?

KARDEMİR Karabükspor kongre süreci bugün yeni bir boyut kazandı. Kulüp yediemin olarak kongreye kadar, Mustafa Yolbulan yönetiminin asbaşkanı ve Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yakın arkadaşı Ziya Ünsal’a teslim edildi.

Kardemir Karabükspor’da kongre krizi bir türlü aşılamıyor. Maddi sıkıntı nedeniyle takım her geçen gün ligin dibine demir atarken, işin finansını sağlayacak isimler ise başkan adayı noktasında bir türlü ortak bir karara varamıyor.

Başkan adayları konusunda ortak belirlenen bir isim bulmakta zorlanılırken, yaşanan sürece bugün bir yenisi eklendi ve Ziya Ünsal adeta yediemin olarak kulübün başına görevlendirildi. Ünsal, Mustafa Yolbulan’ın başkanlığı döneminde asbaşkanlık yapmış bir isim olarak dikkat çekiyor.

Camia emanetçi değil işin sahibini istiyor

Yaşanan bu gelişme şehirde yine tepkilere neden oldu. Kulübün içinde bulunduğu krizin ana nedeninin maddi problem olduğuna dikkat çeken isimler; “Bu problem ne Ziya Bey ile, ne de bir başka isimle çözülür, KARDEMİR parayı vermediği sürece bu sorun aşılmaz, ne Murat Beyin, ne de Ziya Beyin iyi niyetinden asla bir şüphemiz yok, ancak parayı verecek insanlar düdüğü çalmalı ve işin başında olmalı. Kardemir Karabükspor, Kardemir camiasından bir isimin çatısı altında kurulacak ve tüm şehri kucaklayacak bir isimle kurtulur, bu isimde ya Ömer Faruk Öz Bey, ya da Ercüment Ünal Bey olmalı” şeklinde görüş belirtiyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu