Karabük Haber Gazetesi

LEZZETLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

ANFA Genel Müdürlüğü’nde geleneksel olarak her ay düzenlenen yöresel yemek şöleninin bu ayki adresi Karabük oldu. Etkinlik, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Genel Müdürlüğü’nün başlatıp geleneksel hale getirdiği yöresel yemek tanıtımının bu ayki konuğu Karabük iliydi. Her ay farklı bir ilin yöresel yemek tanıtımını davetlilere ve personeline şölen havasında yaşatan […]

LEZZETLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI!
20 Mayıs 2016 - 19:17 'de eklendi.

ANFA Genel Müdürlüğü’nde geleneksel olarak her ay düzenlenen yöresel yemek şöleninin bu ayki adresi Karabük oldu. Etkinlik, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.
Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Genel Müdürlüğü’nün başlatıp geleneksel hale getirdiği yöresel yemek tanıtımının bu ayki konuğu Karabük iliydi. Her ay farklı bir ilin yöresel yemek tanıtımını davetlilere ve personeline şölen havasında yaşatan ANFA Genel Müdürlüğü, Gaziantep, Beypazarı, Bolu, Yozgat, Erzurum, Samsun, Çorum, Ankara, Kahramanmaraş, Denizli, Bursa, Konya, Sivas ve Trabzon’un ardından Karabük yemeklerini görücüye çıkardı.
ANFA Genel Müdürlüğü’nün Karabük yöresel yemek tanıtım şöleni kurum yemekhanesinde gerçekleşti. Lezzet şölenine Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Aluç, ANFA yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Karabük yöresine ait türküler eşliğinde davetlilere kentin eşsiz yöresel yemekleri Sütlü Keşkek Çorba, Kuyu Kebabı, Safranlı Pilav, Çoban Salata, Delioğlan Sarığı Tatlısı, Bağlar Gazozu ikram edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER