Karabük Haber Gazetesi

MECLİSE ÖNERGE VERİN!

PTT 1.ligde bitime üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Adanaspor’un evinde yine süper lig hedefi olan Alanyaspor’a mağlup olması spor kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor. Teknik Direktör Engin İpekoğlu’nun göreve gelmesi ile birlikte ligde büyük bir çıkış yakalayarak sezonun bitmesine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Adanaspor ligde 18 maçtır yenilmiyordu. Taraflı tarafsız spor kamuoyunda […]

MECLİSE ÖNERGE VERİN!
03 Mayıs 2016 - 0:09 'de eklendi.

PTT 1.ligde bitime üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Adanaspor’un evinde yine süper lig hedefi olan Alanyaspor’a mağlup olması spor kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor.

Teknik Direktör Engin İpekoğlu’nun göreve gelmesi ile birlikte ligde büyük bir çıkış yakalayarak sezonun bitmesine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Adanaspor ligde 18 maçtır yenilmiyordu.

Taraflı tarafsız spor kamuoyunda büyük taktir toplayan Adanaspor’un evinde süper lig hesapları yapan  diğer takım Alanyaspor’a adeta maçı ikram etmesine başta şehrin diğer büyük kulübü Adanademirspor teknik direktörü Yılmaz Vural sert tepki göstermişti.

Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal’da sosyal paylaşım sitesinden Adanaspor/Alanyaspor maçının sonucu ile ilgili yorum yaptı.

Milletvekili Uysal yorumunda “Ülkem futbolu adına, Fair Play adına Adanaspor-Alanyaspor maçı kara bir lekedir. 19 maçtır kendi evinde yenilmeyen Adana’ya yakışan, kendi sahasında, seyircisinin önünde çıkıp takır takır futbolunu oynamak. Futbolda tabiî ki yenilmek de var. Oynayıp da yenilmek. Adana gibi değil!” ifadelerine yer verdi.

Bu maç TFF Başkanı’nın gözleri önünde oynandı. Milletvekili olarak bu maçla ilgili meclise araştırma önergesi verin, tüm detaylar ortaya çıksın. Bu maç nasıl bahis sitelerinde 2. 70′ ten 1: 50′ ye düşürülmüş ve dostluk görüntüleri adı altında etkinlikler yapılmış. Detaylar ortaya çıksın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • ilyas ;

    Sayın vekilim mecliste önerge verirken 2 hafta kendi sahasında olay çıkarıp hakem yaralayan seyircisiz maçı cuma günü seyirciliye çeviren KARABÜKSPOR hakkındada önerge verin

    4 Mayıs 2016 01:53