Karabük Haber Gazetesi

Medikar Hastanesinden Karabük ve Safranbolu Muhtarlar Derneklerine iade-i ziyaret

Özel Medikar Hastanesi Genel Müdürü/Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu Karabük Muhtarlar ve Safranbolu Muhtarlar Derneklerinin yeni adreslerine iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini sundu. Yaptığı açıklamada” Muhtarlarımız Türk Milleti’nin seçilmiş önemli ve çekirdek unsurlarıdır. Muhtarlarımıza olan desteğimizi daha önce yaptığımız kurumsal antlaşmalarla ortaya koymuştuk.  Bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerinde birlikte çalışmaya ve sağlık alanındaki […]

Medikar Hastanesinden Karabük ve Safranbolu Muhtarlar Derneklerine iade-i ziyaret
08 Ekim 2016 - 10:51 'de eklendi.

Özel Medikar Hastanesi Genel Müdürü/Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu Karabük Muhtarlar ve Safranbolu Muhtarlar Derneklerinin yeni adreslerine iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini sundu. Yaptığı açıklamada” Muhtarlarımız Türk Milleti’nin seçilmiş önemli ve çekirdek unsurlarıdır. Muhtarlarımıza olan desteğimizi daha önce yaptığımız kurumsal antlaşmalarla ortaya koymuştuk.  Bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerinde birlikte çalışmaya ve sağlık alanındaki sorunlarında dost elimizi daima  uzatmaya devam edeceğiz” dedi.

img-20161005-wa0007

Karabük Muhtarlar Derneği başkanı İbrahim Harmanbaşı ve Safranbolu Muhtarlar Derneği başkanı Şahin Yavuz ise Boyacıoğlu’na bu ziyaretten dolayı üyeleri adına teşekkür ederek, Özel Medikar Hastanesi’nin sağlık alanında ve  sosyal projelerde  kendilerine olan desteklerinden  dolayı mutlu ve memnun olduklarını belirttiler. Açılan yeni birimlerle ve ünitelerle sağlık alanında Karabük ve bölge halkına kaliteli ve kapsamlı sağlık hizmeti veren Medikar’ı bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER