Karabük Haber Gazetesi

“MEHMET ALİ ŞAHİN’İ KANDIRIYORLAR!!!”

1 Nisan tarihinde gerçekleşen İl Genel Meclis başkanlığı seçimlerinde teşkilatların grup kararı aldık söylevlerinin karşısında seçimlerde aday olduğunu açıklayan Ahmet Sözen muhalefetin de desteğini alarak İl Genel Meclisi Başkanı seçilmişti. İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, sandıktan çıkan iradeye saygı beklediğini söyledi. Gazetecilerin İl Başkanı Timurçin Saylar’ın geçtiğimiz günlerde İl Genel Meclis Başkanlığı için yaptığı […]

“MEHMET ALİ ŞAHİN’İ KANDIRIYORLAR!!!”
12 Nisan 2016 - 14:25 'de eklendi.

1 Nisan tarihinde gerçekleşen İl Genel Meclis başkanlığı seçimlerinde teşkilatların grup kararı aldık söylevlerinin karşısında seçimlerde aday olduğunu açıklayan Ahmet Sözen muhalefetin de desteğini alarak İl Genel Meclisi Başkanı seçilmişti.

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, sandıktan çıkan iradeye saygı beklediğini söyledi.

Gazetecilerin İl Başkanı Timurçin Saylar’ın geçtiğimiz günlerde İl Genel Meclis Başkanlığı için yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine Ahmet Sözen, “İl başkanımızın söylediği gibi partimiz kurul ve kurallara göre hareket eder. Ama partimizin bir tüzüğü vardır. Hiç kimse ben parti tüzüğünü tanımam, ben böyle uygun görüyorum, canım böyle istiyor diyemez. Grup kararının partimizin tüzüğüne göre nasıl alınacağı bellidir. Bu konuda kimse keyfi davranamaz, taraf olamaz, ötekileştirilemez. Siyaset ve devlet büyüğümüz Mehmet Ali Şahin beye bile grup kararı alındığına dair yanlış beyanlar veriliyor. Partime olan sadakatimden dolayı susuyorum. Grup kararını, grup kararı aldık diyenlere tekrar sorun. Sonuç olarak sandıkta tecelli eden iradeye saygı bekliyoruz. Bizim amacımız hizmet etmek. Bu anlamda, Karabük başta olmak üzere ilçe köylerimize kaliteli hizmeti getirme adına da görevimizin başındayız” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • EMRE ;

  helal sana büyük başkan. akpartide başkanlar kendi istediklerini gruba dayatır kimse itiraz edemez ederse ihraç edilir sonra grup kararımız bu diye kendilerini kandırırlar

  13 Nisan 2016 09:18
 • Hasan ;

  Ak parti bugüne kadar Hizmetleri ve adalet anlayışı ile ayakta kaldı. Her hangi bir seçimde biz böyle karar aldık demek, açık oy kapalı sayım dönemlerini anımsatır ki bu çok büyük bir hatadır. Seçilen de zaten ak partili. Görevini layıkıyla yapmazsa o Zaman hesap sormak daha uygun olur bence.

  13 Nisan 2016 15:32
 • ZİNDANdan Gelen Ses ;

  Dava nedir bilmez kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden bukalemun bir yönetim varken M.ALİ ŞAHİN daha çok kandırılır. İl başkanlığı zannediyor ki seçim kazandırdık. Size bırak oy vermeyi su bile vermem. Geçen seçim mecburiyetten oy verdik. Bakalım gelecek seçimde esameniz okunacak mı? Yılların siyasi Kurdu Sn. M.ALİ ŞAHİN bu çakallara kendini harcatmasın. Harcanaksa da Türkiye’ye mağal olsun.

  19 Nisan 2016 00:56
  • ZİNDANdan Gelen Ses ;

   Davasını satanlarla aynı yolda yürümek karakter yoksunu, sa…… cila yapmak demektir

   19 Nisan 2016 01:01