Karabük Haber Gazetesi

MEHMET CEYLAN YERİNİ KORUDU

Karabük’ün tanınmış siyaset adamlarından Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılığına yeniden atandı. Binali Yıldırım’ın Başbakanlığında kurulan 65. Hükümet döneminde Mehmet Özhaseki’nin atandığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, Bakan Yardımcısı olarak Mehmet Ceylan yeniden atandı. Daha önce Fatma Sarı Güldemet’in yürüttüğü Çevre ve Şehircilik Bakanlığında da, Bakan Yardımcısı olarak atanan Ceylan’ın yeniden ataması bu günkü Resmi […]

MEHMET CEYLAN YERİNİ KORUDU
29 Mayıs 2016 - 23:39 'de eklendi.

Karabük’ün tanınmış siyaset adamlarından Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılığına yeniden atandı.

Binali Yıldırım’ın Başbakanlığında kurulan 65. Hükümet döneminde Mehmet Özhaseki’nin atandığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, Bakan Yardımcısı olarak Mehmet Ceylan yeniden atandı.

Daha önce Fatma Sarı Güldemet’in yürüttüğü Çevre ve Şehircilik Bakanlığında da, Bakan Yardımcısı olarak atanan Ceylan’ın yeniden ataması bu günkü Resmi Gazetede yayımlandı.

Ceylan ataması ile ilgili Facebook hesabından şu açıklamada bulundu;

“Değerli Hemşehrilerim, Sevgili Dostlarım; Üstlendiğimiz her görevde sizlerin duası ile önce ülkemiz sonra yöremiz için faydalı olmayı kendimize amaç edindik. Rabbim bu önemli görevde de ülkemize, milletimize ve yöremize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı olarak yeniden atama takdirinde bulunan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Dualarınızı esirgemeyiniz. Tüm dostlarımıza, hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER