Karabük Haber Gazetesi

MHP’DE HUMMALI ÇALIŞMA

MHP Safranbolu Sanayi Esnafının Gönlünü Aldı 24 Haziran’da yapılacak erken genel seçimlere kısa bir süre kala partiler ve milletvekili adayları da seçim gezilerine tüm hızıyla devam ediyor. MHP Milletvekili Adayları Ahmet Karabacak ve Çetin İpek, İl Başkanı Adem Kar, Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı bugün Safranbolu Sanayi esnafını gezerek gönül aldılar. Milletvekili Adayı Karabacak seçim […]

MHP’DE HUMMALI ÇALIŞMA
10 Haziran 2018 - 16:02 'de eklendi.

MHP Safranbolu Sanayi Esnafının Gönlünü Aldı
24 Haziran’da yapılacak erken genel seçimlere kısa bir süre kala partiler ve milletvekili adayları da seçim gezilerine tüm hızıyla devam ediyor.
MHP Milletvekili Adayları Ahmet Karabacak ve Çetin İpek, İl Başkanı Adem Kar, Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı bugün Safranbolu Sanayi esnafını gezerek gönül aldılar.
Milletvekili Adayı Karabacak seçim gezisi sırasında yaptığı açıklamada halkın ilgisinden son derece mutlu olduğunu, vatandaşların MHP’ye teveccühünün yüksek olduğunu belirtirken ziyaret sırasında esnaflar ile hoş sohbet etti.
Diğer Milletvekili Adayı Çetin İpek ise bir Safranbolulu olarak Safranbolu seçmeninin evlatları olan kendisine olan ilgisine teşekkür ettiğini, MHP’nin Safranbolu’da yüksek oranda oy alacağına inandığını ve oyların yüzde ellibirini beklediklerini söyledi.
MHP İl Başkanı Adem Kar ise özellikle havaalanı konusuna değinerek, yapılmak istenen havaalanının pistinin çok kısa olduğunu, her iki tarafının uçurum olduğunu ve uzatmanın mümkün olmadığını belirterek, bize birileri 2800 metreye uzatılabileceğini izah etmelidir dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber