Karabük Haber Gazetesi

MHP’DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın Yenice Belediye Başkanı ve MHP Adayı Zeki Çaylı hakkında yapmış olduğu yazılı açıklamaya MHP Yenice İlçe Başkanlığı çok sert bir dille cevap verdi   MHP Yenice İlçe Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Sayın AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ; 31 Mart […]

MHP’DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA
09 Şubat 2019 - 15:50 'de eklendi.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın Yenice Belediye Başkanı ve MHP Adayı Zeki Çaylı hakkında yapmış olduğu yazılı açıklamaya MHP Yenice İlçe Başkanlığı çok sert bir dille cevap verdi

 

MHP Yenice İlçe Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Sayın AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ;

31 Mart 2019 Yerel Seçim takvimi başladığından bu yana Yenice Belediye Başkanımız, 10 yıllık hizmetleri ile Yenice halkının sevgi ve teveccühünü kazanan başkan Zeki Çaylı ve MHP Yenice İlçe Başkanlığımız hakkına;

kin ve nefret ile hareket etmek, intikam arzuları taşımak, Yenice’ye gelecek hizmetleri engellemek, kerameti kendinde görmek gibi ithamlarınız mevcuttur.

Yenice halkını fetöcülükle suçlayıp, Sayın Başkan Çaylı’yı onlara yakın davranmakla suçlamaktasınız.

MHP Yenice İlçe Başkanını, İlçe Yönetimini yönetmekten aciz, aday bulmakta zorlanan bir başkan olarak tanımlamaktasınız.

Aynı zamanda utanmadan ve hicap duymadan, ikiyüzlü bir şekilde Belediye Başkan Adayımızı kutlamakta ve tebrik etmektesiniz.

Ağzınızı her açtığınızda malum başkan ifadeleri ile neyi ima etmeye çalışıyorsunuz.

Devlet Büyüklerimizin,  Cumhur İttifakının ruhunu korumalarını istemelerine rağmen siz neden korumuyorsunuz.

Gerek Belediye Başkan Adayımız Zeki Çaylı, gerekse de MHP Teşkilatları olarak bizler Karabük’e ve Yenice’ye hizmet getirmiş olan herkese halkımız adına minnet ve şükran duyarız.

Seyir Terası düşüncesini oluşturan, projelendiren, BAKKA düzeyinde her türlü çaba ve gayreti sarf eden,  Devlet adına bu tesisi Yenice’ye kazandıran Başkan Çaylı’dır. Elbette ki Yenice’nin hayrına olan bu tesisi, Yenice’ye kazandırılmasında emeği geçen siyasetçilerimize, resmi kurum ve kuruluşlarımıza Yenice halkı müteşekkirdir.

Geçmişte olup bittiği şüpheli küçük tezviratlarla meşgul olmaktasınız ve dışarıdan adayımız ile teşkilatımız arasına nifak sokmaktasınız.

Sayın Yılmaz Kırık;

Küçücük beyninizle ve KIRIK aklınızla, ülkücü milliyetçi camiaya talimat vermek, öğüt ve nasihatlerde bulunmak sizin boyunuzu aşar, had ve hududunuzu biliniz.

Sayın Kırık;

Kin, nefret, intikam, hırs ve fitneci üslubunuzdan biran önce vazgeçiniz.

Köhnemiş siyasi vicdanınızla Başkan Çaylı hakkında fikirleriniz ve düşünceleriniz olumsuz olabilir. Bizim için asıl olan sizin ne düşündüğünüz değil, Yüce Türk Milletinin ve bir Hukuk Devleti olan, ebed müddet yaşatmaya yemin ettiğimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunları ve yasalarıdır.

Bundan böyle bu açıklamamızla hem şahsınıza hem de kamuoyuna duyuruyoruz ki, ahlaki sınırlar içinde ve Cumhur İttifakının özüne sadık kalarak seçim çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz.

Bize bu ölçülerin dışında  sizin tarzınız gibi ahlaktan yoksun , saygıdan yoksun, siyasi etik ve Cumhur İttifakının ruhundan nasibini almamış zavallılar için duruşumuz bozkurtça olacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber