Karabük Haber Gazetesi

MHP’NİN YENİ İL BAŞKANI ADEM KAR OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük il ve merkez ilçe yönetimi değişti. Genel Merkez tarafından gönderilen yazıya göre geçtiğimiz seçimlerde MHP’den milletvekili adayı olan Dr. Adem Kar İl Başkanı olurken Merkez İlçe Başkanlığına ise Abdurrahman Meşe getirildi. Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin imzası ile Dr. Adem Kar ve […]

MHP’NİN YENİ İL BAŞKANI ADEM KAR OLDU
03 Ağustos 2016 - 17:18 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük il ve merkez ilçe yönetimi değişti. Genel Merkez tarafından gönderilen yazıya göre geçtiğimiz seçimlerde MHP’den milletvekili adayı olan Dr. Adem Kar İl Başkanı olurken Merkez İlçe Başkanlığına ise Abdurrahman Meşe getirildi.

Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin imzası ile Dr. Adem Kar ve Abdurrahman Meşe’ye gönderilen yazıda; “Tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karabük il Kurucu Yönetim Kurulu’nun Başkanlığınız altında tüzüğümüzün 34. madde uyarınca aşağıda isimleri yazılı üyelerden teşkil olunması uygun görülmüştür. gereğini rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadeleri yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde MHP Karabük İl Eski Başkanı Burhanettin Arslan, muhalifler olarak adlandırılan Genel Başkan Adayları tarafından yapılan tüzük kurultayına katılmış, sonrasında görevden alındığı yönünde haberler gündeme gelmişti.

İşte MHP Genel Merkezi tarafından gönderilen yazıdaki il ve merkez ilçe yönetimine ait tam liste;

lis

lll

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER