Karabük Haber Gazetesi

MUHARREM İNCE MİTİNGİNDE FİYASKO!

6 Haziran 2018 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Karabük ziyaretinin yankıları devam ediyor. Kent Meydanı miting alanına toplanan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, konuşmasının bitiminde kendilerine sunulan plaketleri kabul etti. Sözde Şehit aileleri derneği ve Kardemir işçisi tarafından verilen plaketleri kabul eden Muharrem İnce mitingin bitiminin ardından […]

MUHARREM İNCE MİTİNGİNDE FİYASKO!
11 Haziran 2018 - 22:47 'de eklendi.

6 Haziran 2018 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Karabük ziyaretinin yankıları devam ediyor.

Kent Meydanı miting alanına toplanan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, konuşmasının bitiminde kendilerine sunulan plaketleri kabul etti.

Sözde Şehit aileleri derneği ve Kardemir işçisi tarafından verilen plaketleri kabul eden Muharrem İnce mitingin bitiminin ardından şehri terk etti.

Binlerce vatandaşların geldiği miting alanında özellikle Şehit Aileleri Derneği tarafından verilen plaketin dernek yönetiminin bilgisi dahilinde olmadığı konuşuluyor. Dernek yöneticileri ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda böyle bir durumu kabullenmedikleri ve Şehit Aileleri Derneğinin siyasete empoze edilmesinin kendilerini de üzdüğünü belirttiler.

Öte yandan Şehit Aileleri Derneği Adına Muharrem İnce’ye plaketi vermek için anons edilen Cavit Doğan isimli vatandaşın Derneğin Disiplin Kurulu Yedek Üyesi olduğu ve aynı zamanda CHP 1.sıra milletvekili adayı Hüseyin Avni Aksoy’un köylüsü olduğu ve pisikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

Sözde Şehit Aileleri Derneği adına verilen plaketin ardından bir başka fiyasko ise adeta Kardemir işçilerini temsilen sahneye çıkarılan bir gencin Kardemir tarafından dökülen ilk demiri simgeleyen plaketi takdim etmesi dikkat çekti. Biz biliyoruz ki, Kardemir’de çalışan onlarca CHP üyesinin olduğu tesiste başka adam bulunamamış gibi işçi diye sahneye çıkarılan genç CHP’nin bir başka fiyaskosu olarak hafızalarda yer etti.

Bu fiyaskolar karşısında CHP’nin nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber