Karabük Haber Gazetesi

NECDET AKSOY’UN KARDEŞİ GÖZALTINDA

FETÖ SORUŞTURMASI KAPSAMINDA SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI NECDET AKSOY’UN KARDEŞİNİN GÖZALTINDA OLDUĞU ÖĞRENİLDİ Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında içlerinde Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı ve Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy’un kardeşininde bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre titizlikle yürütülmekte olan FETÖ soruşturmasının Safranbolu ayağında, Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un kardeşi A.A.’nın gözaltına alındığı […]

NECDET AKSOY’UN KARDEŞİ GÖZALTINDA
17 Ağustos 2016 - 23:53 'de eklendi.

FETÖ SORUŞTURMASI KAPSAMINDA SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI NECDET AKSOY’UN KARDEŞİNİN GÖZALTINDA OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında içlerinde Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı ve Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy’un kardeşininde bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre titizlikle yürütülmekte olan FETÖ soruşturmasının Safranbolu ayağında, Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un kardeşi A.A.’nın gözaltına alındığı öğrenildi.

Öte yandan 15 Temmuz sonrası görevden el çektirilen 6 belediye çalışanından biri olan Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı   D.M.D ve özel dershane öğretmeni F.K., Elmas Eğitim A.Ş. çalışanı H.U., Safran Koleji Eski Müdürü H.S., esnaf M.Y.M ve A.G.’nin gözaltında olduğu ve sorgularının devam ettiği öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER