Karabük Haber Gazetesi

NİHAYET! SAMİ UYAR GÖREVDEN ALINDI

Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar, Kastamonu’daki görevinden alındı. Karabük’ün de bağlı olduğu ve sık sık sorunlar yaşadığı Kastamonu 15. Bölge Müdürü Sami Uyar görevden alındı. Uyar’ın Karabük’te ki yol çalışmalarına uzak durması ve özellikle şehirler arası bölünmüş yolların tamamlanmaması ile yol işaretleri ve engelleyicilerin geç konulması tepkilere neden olmuş, en son D 100 Karayolunun patlaması […]

NİHAYET! SAMİ UYAR GÖREVDEN ALINDI
26 Ocak 2016 - 12:54 'de eklendi.

Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar, Kastamonu’daki görevinden alındı.

Karabük’ün de bağlı olduğu ve sık sık sorunlar yaşadığı Kastamonu 15. Bölge Müdürü Sami Uyar görevden alındı.

Uyar’ın Karabük’te ki yol çalışmalarına uzak durması ve özellikle şehirler arası bölünmüş yolların tamamlanmaması ile yol işaretleri ve engelleyicilerin geç konulması tepkilere neden olmuş, en son D 100 Karayolunun patlaması ile geciken çalışmalar bardağı taşıran son damla olmuştu.

Uyar’ın sicilinde, Kastamonu yol ayrımında bulunan adım ona Akıllı Kavşak projesini kapsayan üst geçit çalışmalarını da askıda bırakması bulunuyor,

Karayolları Bölge Müdürlüğü sınırları içerisinde Kastamonu, Bartın, Karabük, Çankırı ve Zonguldak illeri bulunurken müdürlük halen Kastamonu’da bulunuyor.

Görevden alınan Bölge Müdürü Uyar’ın yerine henüz atama yapılmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Selim karademir ;

    Bravo vergili AKP ye bi gol daha attın bürokratını yedin. İlk sen demiştin bu bölge müdürü gitsin diye. Adamsın. AKP liler şov peşinde koşarken sen icraatlarına devam et.

    30 Ocak 2016 11:35
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER