Karabük Haber Gazetesi

OFLU HOCANIN ŞİFRESİ 2’NİN GALASI KARABÜK’TE YAPILDI

Yönetmenliğini Adem Kılıç’ın üstlendiği, başrollerini Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür ve Başak Daşman’ın paylaştıkları ‘Oflu Hocanın Şifresi 2’ filminin Karabük galası, Kares AVM Citypleks Sinemaları’nda yapıldı. Kares Merkezi’ndeki galaya katılan filmin başrol oyuncusu Çetin Altay, sinemaseverlere imza vererek bol bol fotoğraf çektirdi. Altay’a bazı Iraklı vatandaşlar da ilgi göstererek kendisiyle fotoğraf çektirdi. Filmin başrol […]

OFLU HOCANIN ŞİFRESİ 2’NİN GALASI KARABÜK’TE YAPILDI
21 Mayıs 2016 - 16:10 'de eklendi.

Yönetmenliğini Adem Kılıç’ın üstlendiği, başrollerini Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür ve Başak Daşman’ın paylaştıkları ‘Oflu Hocanın Şifresi 2’ filminin Karabük galası, Kares AVM Citypleks Sinemaları’nda yapıldı.
Kares Merkezi’ndeki galaya katılan filmin başrol oyuncusu Çetin Altay, sinemaseverlere imza vererek bol bol fotoğraf çektirdi. Altay’a bazı Iraklı vatandaşlar da ilgi göstererek kendisiyle fotoğraf çektirdi.
Filmin başrol oyuncularından Çetin Altay, güzel bir film çektiklerini ve bundan sonrasını seyircinin söyleyeceğini belirterek, ”Bizleri en çok sevindiren şey, filmden çıkan insanların beğenmeleri ve mutlu olmaları. İzlemeyenlerin de mutlaka izlemesini istiyoruz. Yaklaşık bir haftadır film vizyonda. Bir beklentimiz yok ama hak ettiği yeri bulacaktır” dedi.
Altay daha sonra vatandaşlarla birlikte sinema salonunda filmi izledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER