Karabük Haber Gazetesi

ÖLDÜRÜLEN ORMANCI TOPRAĞA VERİLDİ

Karabük’te polis memuru babasını öldürdükten sonra taksiyi gasp eden ve şoförü yaralayan katil zanlısının öldürdüğü orman müdürlüğünde görevli Osman Aktaş toprağa verildi. Hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Aktaş için müdürlük önünde tören düzenlendi. Törenin ardından Aktaş’ın cenazesi Çaycuma’ya bağlı Erenköy’e getirildi. Aktaş için burada Kur’an okunup dualar edildi. Daha sonra yakınlarından helallik alınan Aktaş’ın cenazesi […]

ÖLDÜRÜLEN ORMANCI TOPRAĞA VERİLDİ
12 Şubat 2016 - 16:09 'de eklendi.

Karabük’te polis memuru babasını öldürdükten sonra taksiyi gasp eden ve şoförü yaralayan katil zanlısının öldürdüğü orman müdürlüğünde görevli Osman Aktaş toprağa verildi.
Hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Aktaş için müdürlük önünde tören düzenlendi. Törenin ardından Aktaş’ın cenazesi Çaycuma’ya bağlı Erenköy’e getirildi. Aktaş için burada Kur’an okunup dualar edildi. Daha sonra yakınlarından helallik alınan Aktaş’ın cenazesi Erenköy Merkez Camii’ne getirilerek cenaze namazı kılındı. Kılınan namazın ardından Aktaş, aile mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze törenine, Zonguldak Orman Bölge Müdürü, Aktaş’ın mesai arkadaşları, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER