Karabük Haber Gazetesi

ÖZ KIZINA TACİZ İDDİASI!

Karabük’te kendi öz kızlarına ve kızlarının arkadaşlarına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba ile 4 kişi adliyeye sevk edildi. Karabük’te bir vatandaşın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı 183 Sosyal Destek Hattı’na yaptığı ihbar üzerine kendi öz kızlarına cinsel istismarda bulunduğu iddiası üzerine baba Bayram Ö. (39) ile anne Güllü Ö. (41) Karabük Emniyet Müdürlüğü […]

ÖZ KIZINA TACİZ İDDİASI!
08 Nisan 2016 - 16:32 'de eklendi.

Karabük’te kendi öz kızlarına ve kızlarının arkadaşlarına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba ile 4 kişi adliyeye sevk edildi.

Karabük’te bir vatandaşın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı 183 Sosyal Destek Hattı’na yaptığı ihbar üzerine kendi öz kızlarına cinsel istismarda bulunduğu iddiası üzerine baba Bayram Ö. (39) ile anne Güllü Ö. (41) Karabük Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınırken, zihinsel engelli olan S.L.Ö (10) ve ablası S.Ö (11) ise Çocuk İzleme Merkezi’ne (ÇİM) getirildi.

012

ÇİM’de psikolog eşliğinde ifadelerine başvurulan çocuklar, babalarının hem kendilerine hem de arkadaşlarına cinsel istismarda bulunduğunu, babasının haricinde de Musa D. (69) , M.A. (17) ile Selim B. (29) ve bir kişinin daha cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Bunun üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Musa D. ve Mehmet A. isimli şahsıları gözaltına aldı. Ekipler ayrıca cinsel istismara uğradığı iddia edilen B.T (10) ve S.T (8) isimli çocukları da doktor kontrolünden geçirerek, ifadeleri alınması için ÇİM’e yönlendirdi.

Asayiş Şube Müdürlüğünce gözaltına alınan baba Bayram Ö.’nin kendi öz kızlarına 6 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu ve kızlarının mahrem yerlerini cep telefonuna çektiği de tespit edildiği iddia edilirken. Anne Güllü Ö.’nün de eşinin kızlarına cinsel istismarda bulunduğunu görüp gizlediği ifade edildi

013.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgusu tamamlanan baba Bayram Ö., anne Güllü Ö., ile Musa D. (69) ve M.A (17) sağlık kontrolünden geçirildikten sonra yoğun güvenlik önlemleri altında Karabük Adliyesine sevk edildi. Zanlılar gazetecilerin sorularını ise cevapsız bıraktı.

Öte yandan çocuklara cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Selim B. ve ismi tespit edilemeyen bir kişinin arandığı öğrenildi.

014

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Hakan ;

    Ne denir eğer doğru ise Allah belanızı versin. Bu tür canileri benim vergimle besleyen devlete Hakkı’mı helal etmiyorum.

    10 Nisan 2016 01:20
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER