Karabük Haber Gazetesi

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİNDE HEKİM KADROSU GENİŞLİYOR

Karabük ve bölgenin en büyük özel hastanesi konumunda olan Özel Medikar Hastanesi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor.   Hasta memnuniyetine son derece önem veren Özel Medikar Hastanesi, kentte ve çevre illerdeki hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek adına, hekim kadrosuna Safranbolu Devlet Hastanesinde görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yurdagül Mukul ve Ortopedi Uzmanı Op.Dr. Halil […]

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİNDE HEKİM KADROSU GENİŞLİYOR
04 Aralık 2018 - 10:59 'de eklendi.

Karabük ve bölgenin en büyük özel hastanesi konumunda olan Özel Medikar Hastanesi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor.

 

Hasta memnuniyetine son derece önem veren Özel Medikar Hastanesi, kentte ve çevre illerdeki hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek adına, hekim kadrosuna Safranbolu Devlet Hastanesinde görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yurdagül Mukul ve Ortopedi Uzmanı Op.Dr. Halil İbrahim Gümüş’ün göreve başladığını duyurdu.

Şu an iki çocuk hastalıkları uzmanının görevde olduğunu, yakın bir zamanda üç kişilik çocuk hastalıkları uzman kadrosu ve nükleer tıp uzmanıyla hizmet vermeye devam edeceği bildirildi.

 

Hastane Başhekimliği tarafından yapılan açıklamada; “Kadrosunu her geçen gün güçlendiren Özel Medikar Hastanesi, bölgemiz ve çevre iller için sıra beklemeden hızlı bir şekilde hastaların muayene olabildiği ‘Sağlığa Uzanan Dost Eli’ sloganıyla hizmetimize kesintisiz devam ediyoruz. Özel Medikar Hastanesi ailesine, yeni katılan hekimlerimize başarılar, halkımız adına hayırlı olmasını dileriz” denildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber