Karabük Haber Gazetesi

Polisten yeni yılda alkol denetimi

Yeni yılın ilk dakikaları ile birlikte Safranbolu’da trafik ekipleri sürücülerde alkol denetimi yaptı. 2018 yılına girilmesi ile birlikte kent merkezinin birçok noktasında uygulama noktası oluşturan polis ekipleri, araçlar üzerinde uygulama yaptı. Durdurulan araçlarda sürücülerde alkol denetimi yaptı. Kimlik ve ehliyet sorgulamalarının da yapıldığı uygulamada alkollü olan sürücülere yeni yıl zammı ile birlikte bin 2 lira […]

Polisten yeni yılda alkol denetimi
01 Ocak 2018 - 22:49 'de eklendi.

Yeni yılın ilk dakikaları ile birlikte Safranbolu’da trafik ekipleri sürücülerde alkol denetimi yaptı.
2018 yılına girilmesi ile birlikte kent merkezinin birçok noktasında uygulama noktası oluşturan polis ekipleri, araçlar üzerinde uygulama yaptı. Durdurulan araçlarda sürücülerde alkol denetimi yaptı. Kimlik ve ehliyet sorgulamalarının da yapıldığı uygulamada alkollü olan sürücülere yeni yıl zammı ile birlikte bin 2 lira trafik cezası kesildi.
Alkollü yakalanan bir sürücü ise kendisine kesilen bin 2 liralık ceza makbuzunu imzalamayarak polise zorluk çıkardı. Alkollü sürücü polis ekiplerin asayiş ekibi çağırması sonrası ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Ekipler sabahın ilk ışıklarına kadar uygulamalarını sürdürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber