Karabük Haber Gazetesi

PTT BAŞMÜDÜRÜ MUHTEREM DEMİR’E VEDE YEMEĞİ

Karabük PTT Başmüdürü Muhterem Demir’e Safranbolu Aygür Otel’de veda yemeği düzenlendi. Karabük’ün sevilen PTT Başmüdiresi Muhterem Demir’in veda yemeğinde Karabük’ün il ve ilçelerinde görevli olan PTT personeli ve eşleri, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ertuğrul Atalı katıldı. Çok geniş bir katılımla gerçekleşen gecede duygu dolu anlar yaşandı. Karabük PTT Başmüdürlüğünde 3,5 yıllık görev süresini tamamlayan Muhterem […]

PTT BAŞMÜDÜRÜ MUHTEREM DEMİR’E VEDE YEMEĞİ
09 Ekim 2017 - 21:43 'de eklendi.

Karabük PTT Başmüdürü Muhterem Demir’e Safranbolu Aygür Otel’de veda yemeği düzenlendi.

Karabük’ün sevilen PTT Başmüdiresi Muhterem Demir’in veda yemeğinde Karabük’ün il ve ilçelerinde görevli olan PTT personeli ve eşleri, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ertuğrul Atalı katıldı.

Çok geniş bir katılımla gerçekleşen gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Karabük PTT Başmüdürlüğünde 3,5 yıllık görev süresini tamamlayan Muhterem Demir, Tokat PTT Başmüdürlüğüne atandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • tekin ;

    bravo tebrik ederiz başarılı müdüre hanımefendiyi. gerçi kendisini ilk defa gördük bir vatandaş olarak ama dediğinize göre demek ki vatana millete faydalı işler yapmıştır ablamız mutlaka . şu marzinc ve kardemirin vatandaş sağlığına ne gibi zararlı faaliyetleri var o tür bir haber yapsaydınız daha çok sevinirdik. gerçi vatandaşın gazı alındı 3-5 yıl daha zehirlenmeye devam ederiz muhtemelen olağandışı bir durum olmazsa sonra bi gaz alma pozisyonu daha olur yine zehirlenmeye devam ederiz. Türkiyenin en yoğun orman alanına ve oksijene sahip olmamıza rağmen, kanser oranlarında da türkiye birincisi olduğumuz söyleniyor. 78 plakayı bile kendilerine layık görmeyen mutlu azınlığın vatandaşı nasıl zehirlediği ya da zehirlemediği konusunda da araştırmalar yapıp bizlere doğru bilgileri aktaracak olan siz değerli basın mensuplarına şimdiden teşekkür ederiz.

    10 Ekim 2017 09:10
Karabük Kız Yurdu