Karabük Haber Gazetesi

Radyo ve Televizyonlar Mühürlendi

Karabük’te, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde olduğu belirlenen tüm radyo ve televizyon kuruluşlarının yer vericileri mühürlendi. Edinilen bilgiye göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan (RTÜK) gelen talimat üzerine Karabük Valiliğinde görevli teknik ve polis ekipleri, Yaylacık bölgesinde bulunan televizyon ve radyo vericilerinin olduğu alana geldi. Ekipler FETÖ ile iltisaklı, ilişkili […]

Radyo ve Televizyonlar Mühürlendi
22 Temmuz 2016 - 22:10 'de eklendi.

Karabük’te, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde olduğu belirlenen tüm radyo ve televizyon kuruluşlarının yer vericileri mühürlendi.
Edinilen bilgiye göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan (RTÜK) gelen talimat üzerine Karabük Valiliğinde görevli teknik ve polis ekipleri, Yaylacık bölgesinde bulunan televizyon ve radyo vericilerinin olduğu alana geldi. Ekipler FETÖ ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde olduğu belirlenen televizyon ve radyo yer vericileri mühürlendi.
Darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde bulunduğu belirlenen tüm medya hizmet sağlayıcı kuruluşların (radyo ve televizyon kuruluşları) RTÜK nezrindeki bütün yayın hak ve lisanslarının oy birliğiyle iptal edilmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER