Karabük Haber Gazetesi

SAFRANBOLU’DA ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE ANILDI

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde ‘18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma’ günü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bulunan Şehitlik Anıtı’nda başlayan ‘18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’ programına, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Garnizon Komutanı Jandarma Albay Sedat Arıcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, kurum müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Yöneticileri, basın mensupları ve vatandaşlar […]

SAFRANBOLU’DA ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE ANILDI
18 Mart 2016 - 23:06 'de eklendi.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde ‘18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma’ günü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bulunan Şehitlik Anıtı’nda başlayan ‘18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’ programına, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Garnizon Komutanı Jandarma Albay Sedat Arıcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, kurum müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Yöneticileri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Garnizon Komutanı Jandarma Albay Sedat Arıcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un çelenk sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından devam eden tören, Safranbolu Aile Mezarlığı içerisinde bulunan şehit mezarlarının ziyareti ile devam etti. Edilen duaların ardından Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki programa geçilirken öğrencilerin Çanakkale Zaferini anlatan tiyatro ve oratoryo gösterisi ve Çanakkale Zaferi ile ilgili düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesiyle programlar sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER