Karabük Haber Gazetesi

ŞAHİN; “HER OLANDA HAYIR VARDIR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin 22 Mayıs’ta yapılacak olan olağanüstü kongresine ilişkin açıklamalarda bulundu. Şahin, “Biz her seçimde şampiyon olarak ortaya çıkmış olan bir kadroyuz. Kadronun değişmesi bizim şampiyon olmamızı engellemez” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük’ün Ovacık ilçesine bağlı Boyalı köyünde restore edilen […]

ŞAHİN; “HER OLANDA HAYIR VARDIR”
13 Mayıs 2016 - 17:34 'de eklendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin 22 Mayıs’ta yapılacak olan olağanüstü kongresine ilişkin açıklamalarda bulundu. Şahin, “Biz her seçimde şampiyon olarak ortaya çıkmış olan bir kadroyuz. Kadronun değişmesi bizim şampiyon olmamızı engellemez” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük’ün Ovacık ilçesine bağlı Boyalı köyünde restore edilen cami açılışı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan AK Parti Olağanüstü Kongresi öncesi açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Şahin, AK Parti’nin her seçimde şampiyon olduğunu söyledi.
Futbol takımından örnek veren Mehmet Ali Şahin, “Biz bir şeye inanırız. Olanda hayır vardır. Ben kendimi bildim bileli bu mübarek söze hep inanmışımdır. Arka planı araştırmam. Olanda hayır vardır. Bunu şuna benzetiyorum, biz bir takımız. Sahada da bir takım yok mu mücadele eden. Takım kaptanı zaman zaman kenara çekilmez mi veya kendisi çıkmak istemez mi. Kaptanlık pazu bandını da ya sahadaki oyunculardan birinin koluna takar veya onun yerine giren oyuncuya verir. Ama takım devam eder, oyun devam eder, mücadele devam eder. Millete hizmet devam eder. Bu görevi benden daha iyi yapacak olan genç yetenekli arkadaşlarımız var. Biz şu ana kadar ne görev verildiyse yerine getirmeye çalışmış olan bir kardeşinizim, bundan sonra da aynı çaba içerisinde olacağız. Dolayısıyla Türkiye’nin işleri aksamaz” dedi.

“KADRONUN DEĞİŞMESİ ŞAMPİYON OLMAMIZI ENGELLEMEZ”
Türkiye’nin büyük bir devlet olduğunun altını çizen Şahin, şöyle devam etti:
“22 Mayıs’ta yapılacak büyük kongre Türkiye’de hükümet işlerini aksatmaz. Biz her seçimde şampiyon olarak ortaya çıkmış olan bir kadroyuz. Kadronun değişmesi bizim şampiyon olmamızı engellemez. Yine şampiyon oluruz. Bir tarafta terörle mücadele, bir tarafta genel başkan değişecek acaba Türkiye’de işlerin aksamasına neden olur mu, hiçbir şey olmaz. Türkiye’de güçlü bir devletimiz var. Güvenlik güçlerimiz, askerimiz, polisimiz; terörle mücadelede ant içtiler. Ailesine, çoluk çocuğuna haber vermeden o bölgede terörle mücadele için giden Mehmetçiklerimiz var, polislerimiz var. Onlar bu vatan için her an ölümü göze almış olan yiğitler, dolayısıyla bu milletin bu vatan sevgisi, bayrak, sevgisi olduğunca yüreğinde hiç kimse bu ülke insanına diz çöktüremez. Bu gücü de sizlerden alıyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER