Karabük Haber Gazetesi

ŞAHİN;”DAĞDAKİ İLE KUCAKLAŞIRSAN KODESİ BOYLARSIN!”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, beraberinde TBMM eski başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Bakanlığı tarafından Karabük’te yapımına başlanan ve tamamlanan 68 milyon lira bedelli 18 adet tesisin törenine katıldı. “Hiçbir özgürlük sınırsızdır değildir” Törende konuşan TBMM eski başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, hiçbir özgürlüğün sınırsız […]

ŞAHİN;”DAĞDAKİ İLE KUCAKLAŞIRSAN KODESİ BOYLARSIN!”
04 Kasım 2016 - 23:59 'de eklendi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, beraberinde TBMM eski başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Bakanlığı tarafından Karabük’te yapımına başlanan ve tamamlanan 68 milyon lira bedelli 18 adet tesisin törenine katıldı.

“Hiçbir özgürlük sınırsızdır değildir”

Törende konuşan TBMM eski başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, hiçbir özgürlüğün sınırsız olmadığını belirterek, “Eğer siz bu haklarınızı, siyaset yapma hakkınızı kötüye kullanırsanız siyaset yapıp bir taraftan aynı zamanda ‘biz sırtımızı terör örgütlerine dayadık’ derseniz bunun hesabını sorarlar. Bu devlet ve yargı sorar arkadaş. Dağda PKK militanları ile kucaklaşırsanız hesabını sorar ve kodese de atar sizi. Dünyanın hiçbir ülkesi ve devleti buna izin vermez. O halde siyaset yapıyorsanız siyasetin nasıl yapılacağı yasalarda ve anayasalarda hatta siyasi partiler kanununda da bellidir. Düşüncenizi ortaya koyarsınız, parlamento zeminine getirirsiniz, yasalaşırsa yasalaşır. Yasalaşmazsa o gücü elde etmek için halkı ikna etmeye çalışacaksınız. Düşüncenizi hayata geçirmek için silaha sarılmış ve bunu silahlı eylemlere bunu gerçekleştirmek isteyenlere destek verirseniz ve hatta içinde olursanız bir siyasi parti olarak algılanmazsınız bir terör örgütü yandaşı parti olarak algılanırsınız ve hesabını verirseniz. Şimdi de bu hesap soruluyor ve sorulacaktır. Bütün bu olup bitenlerle gelecekle ilgili kaygıya düşmeyin. Türkiye öyle bir coğrafyadaki etrafımız adeta ateş çemberi. Şimdi değil tarih boyunca Anadolu coğrafyası hep sorunlu coğrafya olmuştur. Ama milletimiz değerlerine sahip, ülkesini, bayrağını seviyor, devletinin ve seçtiklerinin arkasındadır. Türkiye’de de iş başında güçlü bir siyasi iktidar vardır ve dirayetli Cumhurbaşkanı vardır. Dolayısıyla kim ne yaparsa yapsın. Kim Türkiye’nin önünü kesmek ve çelme takmak için hangi terör örgütünü ve örgütlerini kullanırsa kullansın, Allah’ın izniyle bu millet ve bu milletin emrinde olan devlet hükümet güvenlik güçleri onların heveslerini geçmişte kursaklarında bıraktı şimdide bırakacaktır. O nedenle geleceğe güvenle bakalım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • murat ;

  o zaman habur da davul zurnayla karşılayanlar kucaklaşanlar da kodesi boylasın

  5 Kasım 2016 07:56
 • YORUMCU ;

  M.Ali Şahin….”Dağdaki ile kucaklaşırsan kodesi boylarsın” dersinde çok doğru söylersin.Eşkiyaya,haine merhamet edilmez, neden “TUTUKSUZ YARGILANMALI” herzesini yiyorsun.Kodesteki adam “tutuklu” değilmidir.Bu ne yaman çelişki.Hem sen bu hainlerin Avukatı’mısın da mahkemede onların avukatlarının savunduğu gibi “müvekkillerim tutuksuz yargılansın” iddiasına sahip çıkıyorsun. Bu güne kadar bu şerefsiz hainlere ödediğiniz milletvekili maaşları bir gün size zimmet olarak döner..Kısaca ,TAVUK YUMURTLARKEN HOROZUN KIÇI SIZLARMIŞ.Bu hain alçakların tutuklanmasında sıkıntı mı oldu üstat.

  5 Kasım 2016 10:42
 • Ahmet ;

  İşte şimdi oylar feda size

  6 Kasım 2016 19:22