Karabük Haber Gazetesi

Sahipsiz Takımın İnançsız Oyuncuları

Günlerdir Kardemir Karabükspor’a başkan aranıyor, Başkan adayları çıkıyor sonra adaylıktan vazgeçiliyor. Bu takımın başkanı olmadan futbolcular sahaya çıkıyor. Onlarda gelişmeleri takip ediyor, iki kez olağanüstü genel kurul erteleniyor oyuncular paralarını alamıyor. Hoş Karabükspor başkanı yok diye yenilmedi varken de yeniliyordu, sezon başı transfer hataları alınan sonuçlara yansıyor. 8 maçta 7 kez yenildik artık alışkanlık haline […]

Sahipsiz Takımın İnançsız Oyuncuları
21 Kasım 2017 - 0:14 'de eklendi.

Günlerdir Kardemir Karabükspor’a başkan aranıyor, Başkan adayları çıkıyor sonra adaylıktan vazgeçiliyor. Bu takımın başkanı olmadan futbolcular sahaya çıkıyor. Onlarda gelişmeleri takip ediyor, iki kez olağanüstü genel kurul erteleniyor oyuncular paralarını alamıyor.

Hoş Karabükspor başkanı yok diye yenilmedi varken de yeniliyordu, sezon başı transfer hataları alınan sonuçlara yansıyor. 8 maçta 7 kez yenildik artık alışkanlık haline geldi. Psikolojik olarak herkes çökmüş durumda. Bu takım ayağa nasıl kalkacak, her geçen gün erimeye devam ediyor. Şimdi gözler 4 Arlık’a çevrildi.

Maça bakacak olursak, Hoca, Gaman’ı orta sahada başlatıyor Skulason ve Osman o bölgenin oyuncusuyken buna neden ihtiyaç duydu, Dany sakatlanınca oyuncular normal yerlerine döndü. İki golde de kaleci Ahmet Şahin’in hatası vardı. Zaten pozisyona giremezken ikinci golle oyun bitti. Karabükspor’lu oyuncular ne oynuyor, sahada ne yapıyor belli değildi. İnançlarını yitirmişler, Maç bitsede gitsek gibiydiler. Oyuncular sahada kişisel oynamaya başlayınca takım oyunundan uzaklaştık. Yatabare’nin tek pozisyonuyla maçı tamamladık. Tanase 10 numaralı formayla oynuyor ama 10 numaradan çok uzak oyuncu özelliğinde. Yapılan ortaların tamamına yakınını Kasımpaşa defansı çıkarttı, peki rakip defans anlamında çok mu iyi oynadı, yoksa Karabükspor hücum da kötü olduğu için mi defansları iyi gözüktü. Rakip takımın defansı maçta hiç zorlanmadan oynadı. Maçı da zorlanmadan Kasımpaşa kazandı.

Takım ligin dibine küme düşme hattına demir attı, her geçen hafta da umutlar tükeniyor, ama futbolcular paralarını alamasalar da sahada iyi mücadele edebilirler bunu da yapmıyorlar birkaç oyuncu dışında kimsenin umurun da değil.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu