Karabük Haber Gazetesi

Sakatlar Can Sıkıyor

Kardemir Karabükspor da Beşiktaş maçı öncesi yaşanan sakatlıklar can sıkıyor. Kardemir Karabükspor futbol şube sorumlusu Tolga Gül gazetemize yaptığı açıklamada ‘’ Beşiktaş maçı için hazırlıklarımız devam ediyor sakat ve Milli takımda bulunan oyuncularımızdan yoksun hazırlıklarımıza Çarşamba gününe kadar Kendi tesislerimizde devam edeceğiz Perşembe günü Beşiktaş maçı için İstanbul’a hareket edeceğiz, Beşiktaş karşısında da puan veya […]

Sakatlar Can Sıkıyor
07 Eylül 2016 - 9:38 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor da Beşiktaş maçı öncesi yaşanan sakatlıklar can sıkıyor. Kardemir Karabükspor futbol şube sorumlusu Tolga Gül gazetemize yaptığı açıklamada ‘’ Beşiktaş maçı için hazırlıklarımız devam ediyor sakat ve Milli takımda bulunan oyuncularımızdan yoksun hazırlıklarımıza Çarşamba gününe kadar Kendi tesislerimizde devam edeceğiz Perşembe günü Beşiktaş maçı için İstanbul’a hareket edeceğiz, Beşiktaş karşısında da puan veya puanlar almak istiyoruz dedi.

Gül sakat oyuncular hakkında da bilgiler verdi. ‘’Yatabare, Rizespor maçında sakatlanmıştı Fransa da MR çektirdi yırtık tespit edildi, orada tedavisine başlamıştı. Burada da MR sonucuna baktırdık tedavisine devam ediliyor Beşiktaş karşısında forma giyemeyecek büyük ihtimalle bir sonraki Antalyaspor maçına kadar tamamen iyileşmiş olur. Kokolovic’in iç yan bağları kopmuştu 1 Ay sahalardan uzak kalacak. Trabzonspor lig maçı sonrası Milli maç arasından sonra takıma katılabilir. Laveroviç’in Rizespor maçında küçük bir yırtığı vardı Beşiktaş karşısında oynaması zor görünüyor ama Antalyaspor maçında tamamen iyileşmiş olur. Adriyano Giresunspor’la oynadığımız hazırlık maçında kasık yırtığı oluştu, iyileşmesi 2-3 hafta sürecek, yine Giresun maçında sakatlanan İlhan Depe ve Ermin Zec’de şu an için problem yok durumları iyi. Dany’nin sakatlığı tamamen düzeldi’’ dedi.

Tolga Gül Milli takımda bulunan oyuncularla ilgili olarak ‘’Rodıc ve Gaman Çarşamba günkü Karabük’te ki antrenmanımızda olacaklar, Poko ve Traoure Perşembe günü İstanbul’a gelecek Bizde İstanbul da olacağımızdan kafileye katılacaklar’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER